akü problemi..

aliyagiz84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar akümü değiştireli tam 1 sene 3 gün olmuş. çelik 60 amperlik. ve bugün arabam çalışmadı ittirerek çalıştırmak zorunda kaldım. aldığım yere gittim, adamın dediği uzun süreli binmediysen biter dedi. bende geçen hafta 3 gün hiç binmemiştim. bu aküler 3 gün süreyle çalışmaz hale gelirmi? ve bu akü garanti kapsamına girermi? ne gibi bi yol izlemem gerek. şarj ettirsem nasıl olur??? ha bu arada kaçak falanda yok, ölçtürdüm. yardımcı olursanız sevirinim. teşekkürler..

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınızı bi yarım saat kadar calıstırın, akü ışığı yeşil olmassa sarj yemıyor demektır garantıden degıstırırsınız.. ama şuda var havalar soguk oldugundan akünün gücü biraz düşüyor bunuda göz önunde bulundurmak lazım

tolga gümüştekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
garanri kapsamında değiştir, bir sonraki akü değişimine 50 lira fazla ver gm akü al
5 sene sorun olmasın

aliyagiz84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servis bana emanet akü verdi ve benim aküyü şarj etmek için alıkoydu. salı günü uğra dedi. bi daha bi deneyip eğer gene aynı problemle karşılaşırsam değiştirtme yoluna gidecem. verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler. salıya gene haber ederim..

andre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 3-5 günde bi çalıştırıyorum bu aralar, orjinal corsa c 2003 aküsü üzerinde bişey olmadı daha

nazar değmesin aman :)

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
orjinal akü 5-6 sene sorunsuz çalışır nede olsa delphi

Aftertoucher

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç : ASTRA H 2006 1.3 Enjoy CDTI

Aracım Durduğu Yerde Akü Bitiriyordu.Aküyü Değiştirdim.Yeni Akü Aldım.

1 Ay Kullandıktan Sonra Yolda Giderken Direksiyon Sertleşti,Abs Lambası Yandı.

Kontağı Kapattım.Tekrar Bastığımda Akü Bitmişti.

Takviye Yaparak Çalıştırdım.10 Dakika Sonra Yine Aynı Şeyler Başıma Geldi

Direksiyon Sert,ABS Lambası , Airbag Lambası , Arıza Lambası vs..Silecekler Çalışmıyor,Farlar Kısık Yanıyor Vs..

Çözüm : Alternatörün Kayışı Çeviren Kısım Gevşemiş Oluyor.Boşa Dönüyor.Alternatör Görevini Yapamıyor...Uç Kısmıyla Ortasındaki Mili Kaynak Yaptırdım.Şimdi Sorunsuz Kullanıyorum..