Akü problemi.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Akü problemi.

Bülent

Ben aküyü değiştikten sonra farklı marka 70 lik akü taktım güvenmeyip. ş.dışına çıktım 10 gün kımıldamadı araba kışın. Geldiğimde aynı şekil anında aldı. Bu problem sanıyorum gm in akülerinden kaynaklı. İnci nanogold 77 lik çok iyi bir akü. 760 lık marş gücü var.  Bosch da s6 serisinin 70 liği de 760. Ama 400 lira gibi bir fiyatı var.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Bülent

Ben aküyü değiştikten sonra farklı marka 70 lik akü taktım güvenmeyip. ş.dışına çıktım 10 gün kımıldamadı araba kışın. Geldiğimde aynı şekil anında aldı. Bu problem sanıyorum gm in akülerinden kaynaklı. İnci nanogold 77 lik çok iyi bir akü. 760 lık marş gücü var.  Bosch da s6 serisinin 70 liği de 760. Ama 400 lira gibi bir fiyatı var.
emre
Akudenmi bendenmi anlamadim
Arac 1 hafta yatiyor sonra takviye yapip 10 dk calistiriyorum sonra tekrar 1 hafta yatiyor boylelikle aku ölüyor.
Yani yol yapmiyorum. 400 tl de akuye cok be dostum. Bakalim biraz daha boyle yaparsa 70 amper bi aku alicam artik gerci oda aynisi olacak ama. 

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bendeki speedy 70  Dediğim gibi kaç kere yattı araba banamısın demedi. Tam 2 yıl olacak haziranda. Bunun iki sebebi var Ya gm in aküleri tırt, ya da cyclone canına okuyor akünün. Başka arabanın her yeri aynı seninki ile. 400 verilmez dostum bugün için nanagold 250 gibi bir şey. 

Tolga Gökdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Akü problemi.

Konuyu hortlatmis olacagim ama acil bir sorum var, 2011 enjoy plus aracimin akusu bitik. Yeni aku alacagim ama 75Ah yaziyor akunun ustunde, yani bu 75 amper demek midir? Usta 75 amper bu arabaya cok dedi ben de belki elektronik el frenini dusunduklerindendir dedim ama emin degilim. Bu konuda cevap verebilecek olursaniz sevinirim. Fiyat da 180 tl aldim aku icin.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga Gökdemir link' Alıntı:
Konuyu hortlatmis olacagim ama acil bir sorum var, 2011 enjoy plus aracimin akusu bitik. Yeni aku alacagim ama 75Ah yaziyor akunun ustunde, yani bu 75 amper demek midir? Usta 75 amper bu arabaya cok dedi ben de belki elektronik el frenini dusunduklerindendir dedim ama emin degilim. Bu konuda cevap verebilecek olursaniz sevinirim. Fiyat da 180 tl aldim aku icin.
75 amperse araciniz dizel demekki cok degil arkadasim. Hatta 80 amp bile alabilirsin sikinti olmaz 

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benimde ölen aküm 75 di. 75 falan çok gelmez 80 de takabilirsiniz bülent in söylediği gibi. Usta ız ne ustası bilemiyorum ama adı usta sanki.

Tolga Gökdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yorumlar icin tesekkur ederim. 75 amperlikler benimkinden yuksek oldugu icin sigmadilar. 80amperlik mutlu aku aldim 200 tl ye. Guzelce degistirdik cok sukur halloldu.