akü bitti

astroid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sevgili dostlar dün 28.11.06 evin önünde kaldım, akşam aceleden farları açık unutmuşum! takviye ile çalıştırdım ama şimdi dertlerim bi sürü:
1. alarmdan camları kapatabiliyodum, şimdi kapanmıyor,
2. cam açma düğmesine tek basışta cam tamamen açılıyodu, şimdi açılmıyor,
3. kırmızıda beklerden (bikaçkere oldu) stop edecek kadar devir düşüyor
4. teybin kodunu girebildim, cd'ninkini giremiyorum.

araç neydi diye soracaklara:2001 model, edition2000

uzmanlara: akü bittiğinde araçtaki veya araç elektriksiz kaldığında araçtaki yazılım(eğerki varsa ben eski veya yeni versiyon hangi yazılımın yüklü olduğunu, bilmiyorum)eski haline dönermi? veya bana dert olan bu mevzuları serviste tekrar yükletmem mi gerekiyor??

X18XE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk iki sorunun için her cam düğmesine ayrı ayrı kontak açıkken bas ve 4-5 saniye son konumda bekle düzelecektir. diğerlerini bilmiyorum:D

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
X18XE' Alıntı:
ilk iki sorunun için her cam düğmesine ayrı ayrı kontak açıkken bas ve 4-5 saniye son konumda bekle düzelecektir. diğerlerini bilmiyorum:D

:alkis: :good:
3)Rölanti ayarlayıcı sorun olabilir bi baktır...
4)?

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Cd nin kodu ayrı mı ? :eek:

astroid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gokalp' Alıntı:
abicim aküye takviye yaparken sigortaları yakmışsın onların değişmesi gerek onları değiştir tamamdır

dikkatli takviye verdim, zannetmiyorum, hem bitek o sigortalarmı yanmış olabilir?

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
İyi de bi ara başıma geldi benim de ama radyo kodunu girince cd çalar için ayrı bi şifre istemedi ve o da çalışıyo hayret ...

astroid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cdc3 kod girdim

teyp kapalıyken teyp üzerindeki (car 600) mode değiştirme düğmesi ve açma düğmesine aynı anda basarak teybi açıyoruz(teybin kodunu girerken AS tuşu ile açtığımız gibi) hemen kod istiyor,kodu girip mode düğmesine onay tonu gelinceye kadar basılı tutunca olay bitiyor.
Ayrı bişey daha teybin ve cdc nin enerjisiz kaldığında kod isteyip istememesini ayarlayabiliyoruz..

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
astroid' Alıntı:
Ayrı bişey daha teybin ve cdc nin enerjisiz kaldığında kod isteyip istememesini ayarlayabiliyoruz..
Haaa bunu daha önce hiç duymamıştım bak ... :eek:

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sigorta yakma mı? ben de bugun takviye yaptım umarım yanmamıştır bunu nereden anlayabilirim?