Akıllanmanın Vakti Geldi Sanırım..

Emre-G

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar cumartesi sabah saat 5.45 gibi Çamlıca'dan Altunizadeye inen yolda kaza yaptım..Allah'ıma çok şükür ciddi bir sağlık problemim yok..Alnım açıldı ve 9 tane dikiş atıldı..Vücudumun her yerinde ağrılar var,yer yer yaralar var..Başkada bişey yok çok şükür..Belki bilenleriniz vardır Altunizade Beyaz Papyon Araba Pazarı'nın olduğu yoldan bahsediyorum..Kuru havada 140 ile girdiğim bi virajdı..Fakat sabah saatlerinde yerler çiğ olduğundan aşırı kaygandı ve araç hakimiyetini kaybetti..Gidiş-geliş yönünü ikiye ayıran yolun ortasındaki kaldırıma çıktım ve oradaki üst geçitin beton kolonuna çarpıp durdum..Aracın motoru yerinden fırlayarak 100metre ilerideki Anaokulunun bahçe kapısına çarpmış..İç tarafta vites arka koltuğa kadar gelmiş..Tüm kapılar ve bagaj kullanılamaz durumda..Kısacası aracın düzgün olan hiçbir tarafı yok ve hurdaya verilcek..

Konuyu açmamın sebebi şu;
Belki içimizden biri bu yazdıklarımı okurda,şeytanın dürttüğünde aşşağıdaki resimler aklına gelir..Ve sağlığına zarar gelmesinden kurtulur..Sizden ricam hayatta hiçbişeyi düşünmüyo olsanız bile önce ailenizi ve diğer sevdiklerinizin sizin sağlığınıza bişey olduğunda ne kadar çok üzüleceklerini düşünün..Allah hiçbirimize kaza yüzü göstermesin..

http://imageshack.us/

Resimleri arkadaşım çekmiş..
Otoparka gidip arabaya bakıcam,resim çekebilirsem paylaşırım sizinle..

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
büyük geçmiş olsun vallahi çok ürkütücü bir görüntü artık dikkat et hız yapma...

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
verilmiş sadakan varmış. Arabanın haline bakılırsa çok ucuz atlatmışsın. çok çok geçmiş olsun. Akıllanmanın vakti olmaz hep akıllı olmak gerek herzaman insan senin kadar şanslı olmayabilir...

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadasım çok geçmiş olsun..Allah canını korumuş..Gerçekten o anlattığın yeri bilmiyorum ama viraja 140 ile girmen bence biraz kumar gibi olmuş..tekrar geçmiş olsun..

speedy20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok büyük geçmiş olsun.Verilmiş sadakan varmışki canına bişey olmamış.resimlere bakılırsa ucuz atlatmışsın.Allah kimsenin başına vermesin

ISMMZM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmişolsun hayatta olduğuna dua et

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. şükür etmelısın.