Akaryakıt Önerisi

dgknaras

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi akşamlar.Ankara K.Esat da yaşıyorum.Geçen gün her zaman aldığım BP istasyonundan 95 Oktan benzin aldım ve motorun sesi değişti.Benzin istasyonumu değiltirmeye karar verdim.Shell Full Save İle V-Power arasındaki fark ne?Birde önerdiğiniz istasyon var mı?

nihat1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Akaryakıt Önerisi

Shell fuelsave kurşunsuz 95 diye biliyorum

Cebelli59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Nitro+ var artık Shellde V-Power yerine, içerisinde katkılı 95 oktan benzin var, ama pompacılara sorarsanız; bu 97 (97 oktan değil) performanslı araçlara bunu öneriyoruz derler. Ben 2 depo kullandım ne yakıta ne de performansa etkisini gördüm, tek farkettiğim benzin yanmamak için direniyor sanki :)

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

opet 95 satıyor artık sadece... 97 yalan arkadaşlar o eskidendi shell de vardı adını unuttum bilen varsa hatırlatsın 2 sene önce nitroya çevirdiler adını yalan oldu... Bu arada oktan değerini artırmak isterseniz depoya etil alkol ekleyin çok meraklıysanız :D

Opet 95 alın geçin kısacası ama esatta yok bildiğim kadarıyla..

dgknaras

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet.Bu çevrede bi BP var birde SHELL  başka benzin istasyonu istersem oraya gitmek içinde 1 ltre yakcam.

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dgknaraa link' Alıntı:
Evet.Bu çevrede bi BP var birde SHELL  başka benzin istasyonu istersem oraya gitmek içinde 1 ltre yakcam.

genelde dolmuş taksiler ordaki shellden alıyor.. Bende bp yi sevmiyordum esatta otururken