Airbag Uyarı Lambası

RuaMrx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle Merhaba
Aracım 97 Model Vectra 2.0 CD
Aracı alırken airbag Uyarı ikazı yakıyordu aldıktan sonra arıza tespit cihazına bağladığımda airbag beyninde problem olduğunu söylediler elektronikten anlayan arkadaşlarım var airbag beynini söküp yaptırmak istiyorum.
Sizlere sorum aracımdaki airbag beyni nerede bulunur nasıl sokebilirim açıklarsanız sevinirim :)

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Öncelikle Merhaba

Aracım 97 Model Vectra 2.0 CD

Aracı alırken airbag Uyarı ikazı yakıyordu aldıktan sonra arıza tespit cihazına bağladığımda airbag beyninde problem olduğunu söylediler elektronikten anlayan arkadaşlarım var airbag beynini söküp yaptırmak istiyorum.

Sizlere sorum aracımdaki airbag beyni nerede bulunur nasıl sokebilirim açıklarsanız sevinirim :)
merhabalar once koltuk altındakı soketı sokup takın bı deneyin sonra on gogusu sokun gostergeyı once direksiyona gıden sokeyı sonra yol pc ekranı soketını sonra ters sıra ıle takın ısık sonerse gecmıs olsun sonmezse kolay gelsın

G3311 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RuaMrx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Koltuk altı soketini kontrol edeceğim anladığım kadarıyla airbag beyni ön göğüs içinde mı bulunuyor.

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Koltuk altı soketini kontrol edeceğim anladığım kadarıyla airbag beyni ön göğüs içinde mı bulunuyor.
onu bilmiyorum ama dedıgımı deneyın bı bendede yanıyordu sanayıde tech 2 ye baglattım sılınmıyor dedı bende oncesınde kadran degıstırmıstım sokmıstum sırası oldugunu dusundum sokup tekrar taktım sondu dahada yanmadı

G3311 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Koltuk altındaki kablolar airbag ışığının yanmasına neden olabiliyor. Bende bir tane kango var, kablolarını biraz uzun bırakmışlar, koltuk altına bazen ufak tefek birşeyler koyarım, koyduğum eşyalar bağlantı soketine baskı yaptığı zaman airbag ışığı yanar. Bence de öncelikle kabloların bağlantı soketleri kontrol edilmeli