Aile Fotoğrafı

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
79530727qn3.png

Ben yorum yapamıycam artık, bıktım yazmaktan konuşmaktan bunları. Görmeyenlerimiz görsün, görenlerimiz de tekrar hatırlasın. Sıfatlar tanıdık değilmi... En sağdaki vatandaş pasif kaldı diye dün başlarına direk Pkk'lı olmaktan 10 yıl hapis yatan birini getirdiler. Resimdekiler celal talabani, öcalan, mehdi zana, ahmet türk.

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana öcalan fatoş gibi geldi ama olsa ne olur olmasa ne olur:)

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
...........................
noktalı yerlerde neler yazması gerektiğini küfür dağarcığı geniş arkadaşlar bilir
ödediğimiz vergilerle maaş alanlara bakın,şehitlerimizin kemikleri sızlıyodur.

Kurtbeyi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:mad: Valla şu saatte ben bir şeyler yazardım buralara ancak, banlanırım o hainlerin yüzünden. bazıları bizim ödediğim paralarla geçiniyor. :mad: :mad: :mad:

bu resimleri Türkiye Cumhuriyeti'nin Cumhuriyet Savcıları, polisi, askeri, hakimi daha da önemlisi başımızdaki iktidar hırslıları görmüyormu ki acaba ama neden bir şeyler yapılamıyori bu beni kahrediyor. Adamlar televizyonlara çıkıp artık PKK ile oturun, öcalanı salın, istediğimiz yerleri terkedin diyecekler yakında daha başımızdakiler böyle sus pus olunca.

daha yazacağım çok şey var ama sinirlendim. balkona çıkıp biraz hava alayım.:mad:

Son düzenleme:

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adamlar televizyonlara çıkıp artık PKK ile oturun, öcalanı salın, istediğimiz yerleri terkedin diyecekler yakında daha başımızdakiler böyle sus pus olunca.

dün kongre yaptılar, demokratik özerklik partinin amaçlarından diye açıkladılar aynen yok bölgesel meclis zırvaları falan... Ankara cumhuriyet başsavcılığı soruşturma başlatmış durumda son kongre hakkında.

Kurtbeyi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün kongre yaptılar, demokratik özerklik partinin amaçlarından diye açıkladılar aynen yok bölgesel meclis zırvaları falan... Ankara cumhuriyet başsavcılığı soruşturma başlatmış durumda son kongre hakkında.

şgeldim havamı aldım, ancak şimdi daha da sinirlendim. Şuna bak artık iyice zıvanadan çıktı, inşaallah savcılıkta artık bir şey yaparlar ama ben hiç zannetmiyorum. o avrupa uyum yasaları denilen şeylerde öyle bir maddeler varki kimse kimseye dokunamıyor. bu hainlerin açıktan yaptıklarına ben karşılık; ne yazıkki üzülerek ve kahrolarak birşeylerin değişeceğini veya olacağını hiç zannetmiyorum. en azından bu hükümetle olmaz. kardeşim adamlar geldi sınırını aştılar 12 şehit ve sen meşru müdafaa hakkını bile kullanamıyorsun, yok ondan izin alayım, yok buna bir danışayım. Vay be Büyük ATATÜRK'ün Türkiye Cumhuriyeti'ni ne hale getirdiler. Ahh Ahh:mad: