Ag Srp ?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha önce ag srp adlı ürünü kullanmış olan var mı acaba?
Elleya da makine ile uygulamada aşındırıcılık özelliği en az olan ürünmüş sanırım. Daha çok boya üzerini doldurarak hareleri gideriyormuş
AG SRP, sahip olduğu dolgu yeteneği sayesinde çizikleri maskeliyor, çok hafif aşındırıcı özelliği de var. Risksiz ürünlerin başında gelen popüler bir üründür...
Hafif alaşım jantlara da uygulanabilir, sealant özelliği sayesinde uygulama sonrasında janttan balata tozlarının daha kolay temizlenmesine katkısı olur...

Elle uygulanmış hali

Önce...
gsrpbeforeai2.jpg

3 vuruştan sonra...
gsrpduringbx1.jpg

5 vuruş sonra...
gsrpafternb3.jpg

*1 vuruş = küçük bir alanda 2 dakikalık uygulama...

Buda makine ile uygulanmış hali ..
[img=399x600]http://img809.imageshack.us/img809/2151/img4106kk.jpg[/img]
img4118k.jpg

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ag Srp ?

resimler güzel, bizzat kullanan birileri olsa da yorum yapsa iyi olur. özellikle siyah araçlarda çok görünüyor bu ince çizikler.

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

ankarada bu ürünü nerden temin edebiliriz  bir bilgisi olan var mı halıl abı senden sorulur aslında boyle urunler ama bunu atlamıssın

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tonyhawk link' Alıntı:
ankarada bu ürünü nerden temin edebiliriz  bir bilgisi olan var mı halıl abı senden sorulur aslında boyle urunler ama bunu atlamıssın
şu an elimde epey ürün var, sonaxlar duruyor, yeni aldığım meguiar's lar var. bu arada meguiars nxt generation 2.0 ne güzel kokuyormuş :) bu cilalar beni 2-3 sene götürür. bakarsın sonrasında mat siyah kaplatırım belli mi olur :) bizim arabaya çok yakışır bence.

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

ben hakan beyin kullandığı turtle wax cilayı sipariş ettim
dünde meguiar's ın cilalı şampuanı cam temizleme sıvısı mikrofiber bezler falan sipariş vermiştim onlar geldi
yanında takvimle ürün kataloğu göndermişler katalogta bir sürü ürün var yok ultrası yok süper hızlısı yok ultimati
kafam karıştı açıkçası biraz hepsiburada ya girseniz bin tane ürün aynı ürüne bitanesi berbat demiş diğeri mükemmel demiş yorumlara bakıpta ürün tercih etmekte çok doğru değil gibi

ebony

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

napleser link' Alıntı:
ben hakan beyin kullandığı turtle wax cilayı sipariş ettim
dünde meguiar's ın cilalı şampuanı cam temizleme sıvısı mikrofiber bezler falan sipariş vermiştim onlar geldi
yanında takvimle ürün kataloğu göndermişler katalogta bir sürü ürün var yok ultrası yok süper hızlısı yok ultimati
kafam karıştı açıkçası biraz hepsiburada ya girseniz bin tane ürün aynı ürüne bitanesi berbat demiş diğeri mükemmel demiş yorumlara bakıpta ürün tercih etmekte çok doğru değil gibi

Araç boya koruma/bakımı konusunda en iyi kaynaklardan biri skodaturkey.com sitesi. Binlerce makale ve uygulama resimleri var. İncelemenizi tavsiye ederim.

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

bi ara bakmıştım dediğiniz siteye çift kova yıkama videolarını falan izlemiştim
benim sorunum arabamı yıkıcak,detaylı bakım yapıcak yerimin olmaması
o sitedeki bi kaç arkadaş yıkama makinesi alıp araçlarını evlerinin önündeki sokakta temizliyolar ben öyle bi şeyi burda yapmaya kalksam heralde bütün komşularla kavga ederim
oto yıkamacılara kaliteli malzeme götürüp onları kullanmasını istemekten başka çarem yok açıkçası

ebony

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

napleser link' Alıntı:
bi ara bakmıştım dediğiniz siteye çift kova yıkama videolarını falan izlemiştim
benim sorunum arabamı yıkıcak,detaylı bakım yapıcak yerimin olmaması
o sitedeki bi kaç arkadaş yıkama makinesi alıp araçlarını evlerinin önündeki sokakta temizliyolar ben öyle bi şeyi burda yapmaya kalksam heralde bütün komşularla kavga ederim
oto yıkamacılara kaliteli malzeme götürüp onları kullanmasını istemekten başka çarem yok açıkçası

Biraz merak işi aslında. Yıkama sonrasında benzinlikte yada yıkamacıda aracı kenara çekip kurulama, ardından pasta/cila işlerini yapmak çok zor değil. Pasta yılda bir defa yapılır, cilada kullandığınız cilaya göre değişmekle birlikte yılda 3-4 defa yeterli olur. Hele hele yıkama sonrasında sprey quick wax ile cila yapmak 10 dk. almaz. Verdiği parlaklık ise paha biçilemez :)