Afl Fara Kayar Sinyalli Gündüz Ledi Bağlantısı

anilcobanoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

görseldeki kayar sinyalli gündüz ledini aldım
farın üstüne yapıştırıp montajını yapıcam fakat gündüz farından ve sinyalden +12v almam lazım yardımcı olabilecek var mı?

aracım astra j sedan cosmo 1.4turbo

• Beğen
Tepkiler: goktasoktay

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Muhtemelen elindeki alette siyah kirmizi,kablo vardir. Siyah eksi oluyo genelde siyahi akunun eksi kutbuna bagla. Kirmiziyi farin gunduz led cikislarindaki kablolarla deneme yanilma yontemiyle degdirerek dene hangisi yakiyosa o 12 dir😁 Ben yapamam dersen bi otoelektirikciye git. Yada elinde arac elektirik kontrol kalemi varsa bi ucundaki kiskaci saseye bagla. diger ucuyla gunduz,ledini aracinda yakip dokundurarar hangisine elektirik geliyo kontrol et

• Beğen
Tepkiler: goktasoktay

goktasoktay

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynısından ben de sipariş verdim. Konuyu takipteyim. Yapınca bizi de aydınlatırsanız sevinirim...

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

anilcobanoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muhtemelen elindeki alette siyah kirmizi,kablo vardir. Siyah eksi oluyo genelde siyahi akunun eksi kutbuna bagla. Kirmiziyi farin gunduz led cikislarindaki kablolarla deneme yanilma yontemiyle degdirerek dene hangisi yakiyosa o 12 dir😁 Ben yapamam dersen bi otoelektirikciye git. Yada elinde arac elektirik kontrol kalemi varsa bi ucundaki kiskaci saseye bagla. diger ucuyla gunduz,ledini aracinda yakip dokundurarar hangisine elektirik geliyo kontrol et
hocam elimde multimetre var onunla bulmaya çalışacağım
Aynısından ben de sipariş verdim. Konuyu takipteyim. Yapınca bizi de aydınlatırsanız sevinirim...

tabiki bu akşam ya da yarın akşam bakacağım

goktasoktay

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam elimde multimetre var onunla bulmaya çalışacağım

tabiki bu akşam ya da yarın akşam bakacağım

Eyvallah. Benim bagaj altı ledim vardı. Bir seneden biraz fazla çalıştı. Geçenlerde bozuldu. Bir kısmı sürekli yanmaya başlayınca söktüm. Ben de bu far için olandan sipariş ettim. Tecrübeniz önemli benim için, tavsiyelerinizi bekliyorum. Farın neresinde daha güzel duracak, parlaklığı rahatsız edici mi vs. gibi..

anilcobanoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar iyi geceler. Montajını gerçekleştirdim.Alttaki sinyalleri söktüm sökülmesi baya basit zaten.Sinyallerin +12v kablosundan yukarı kablo çektim.Sonrasında deneme yanılma yöntemi ile far soketinden gündüz farlarının pinini buldum fotoğrafı ektedir. Benim tampon biraz açılmıştı farın altında boşluk vardı oraya yerleştirdim ledleri. Videoda birazdan eklerim. Takıldığınız bir şey olursa yardımcı olmaya çalışırım. İyi forumlar.

IMG-20190801-WA0011.jpg

anilcobanoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Entegre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
@anilcobanoglu Çok hoş olmuş, elinize sağlık. Yapımı kolay mı , yapışkanı sizce iyi mi? Kar-kışta çıkar mı oradan?

anilcobanoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Osekilde yapiskani gitmis gibi gorunen ledlerde yapiskanin oldugu kismi kurutma makinesiyle isitarak islem yaparsaniz daha iyi yapisir. yada varsa film cilerin kullandigi isitici

• Beğen
Tepkiler: anilcobanoglu