Adana da ikamet eden arkadaşlarım yardım

labz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese merhaba adana da ikamet eden arkadaşlarım rica etsem bi konu da yardımcı olurmusunuz? adana da ki sonax şubelerinden hangisi iyidir.osmaniye den geleceğim hafta sonu için de şimdiden teşekkür ederim

labz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Adana da ikamet eden arkadaşlarım yardım

neyse kendim sordum kendim cevaplayayım bari :D cumartesi günü adana sonax seyhan şubesinden randevu aldım hibrit boya koruma yaptıracağım inşallah memnun kalırım

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Ne kadar fiyat verdiler? Uygulamadan memnun kalan referans sahibi tanidik var mi ustat? Mersin'de kotu bisey duymadim Allah var ama referans olurumda diyen yok.

ASTRA0724

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Adana da nerede sonax var bilmiyorum ama. İyi bir ciğer üstüne kebap yiyin şalgam eşliğinde  005hihih

labz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ASTRA0724 link' Alıntı:
Adana da nerede sonax var bilmiyorum ama. İyi bir ciğer üstüne kebap yiyin şalgam eşliğinde  005hihih
aynen öyle yapıcam :))

labz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Aydn link' Alıntı:
Ne kadar fiyat verdiler? Uygulamadan memnun kalan referans sahibi tanidik var mi ustat? Mersin'de kotu bisey duymadim Allah var ama referans olurumda diyen yok.
mtv kampanyası var aydın kardeş world kart ile ödersen 180 tl hibrit boya koruma bende world le ödemiştim mtv yi adana sonaxlara bakıyordum bi tanesi ödül almış türkiye de ki tüm sonaxlar arasında 9. olmuş muş bakacaz artık cumartesi  :D

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

haa ciğerden sonra yer kalırsa birde baraj yolunda şırdan yiyin :) yaz olsaydı üstüne bici bici yiyin derdim ama hava müsait değil daha :)

labz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben ozaman bugün bişe yemeyim boşluk olsunda iyice dolduralım keşke sizlerde gelebilseniz de beraber yiyebilsek ama ben sizin adınıza da yerim  :D :D

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Abi sen uygulamayi yaptir bende mtv'yi world card ile odedim sen memnun kalirsan bende gelir yaptiririm.