Active Select'ten fantastik sorun.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Active Select'ten fantastik sorun.

Arabanda aslında herşey normal, "elektronik" göstergeler hariç!!

Sebebi belli; yeni nesil araçların elektroniklerini telefon görüşmesinden ziyade WhatsApp gibi internet bağlantısı gerektiren uygulamalar arada sapıttırıyor. (hatrlynz: WhatsApp ın tv yayını, sinyal sesi ve ç. makinasını bloke etmesi)

Çözüm: Arabanı kullanırken bana mesaj yazma kadım dostum.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

abi bence arıza göstergelerdedir.araba çalışıyorsa ve devir saati 0daysa göstergelerde sıkıntı var demektir

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:
Umarım şanzuman sorunu yoktur, yoksa olayın sonu sevgilisini bıçaklayan ninja ya bağlar gibi :)

Sevgilisini bıçaklayan ninjadan öte atını seven kovboya kadar gider iş şanzumana bağlanırsa. (:)

eketen link' Alıntı:
Araba gidiyor Mert sorun göstergelerde. Ama bak bu deposu ile ilgili görürsün. :)  Biraz da aklını almak istedi her gün hakaret her gün hakaret müdür kim gör dedi.

O bana benzin ibresiyle hareket çektikçe bende bir fasıl hakaret döşüyordum gül gibi geçinip gidiyorduk, böyle bir ekstraya ne gerek vardı. (:)

Tolga KARACA link' Alıntı:
Arabanda aslında herşey normal, "elektronik" göstergeler hariç!!

Sebebi belli; yeni nesil araçların elektroniklerini telefon görüşmesinden ziyade WhatsApp gibi internet bağlantısı gerektiren uygulamalar arada sapıttırıyor. (hatrlynz: WhatsApp ın tv yayını, sinyal sesi ve ç. makinasını bloke etmesi)

ևözüm: Arabanı kullanırken bana mesaj yazma kadım dostum.

Yahu sana video göndermişliğim bile vardı, hiç böyle cinslik yapmamıştı. Bundan sonra seni aklımdan bile geçirmem arabanın içindeyken. (:)

sallierim link' Alıntı:
abi bence arıza göstergelerdedir.araba çalışıyorsa ve devir saati 0daysa göstergelerde sıkıntı var demektir

şöyle basitinden bir sorun olsa da sevindirse beni.

Baran_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Herşey şöyle başlıyor "Aaaa arabada bişey yok aslında gösterge sapıttı" ; bir sonraki step " Zaten ikinci vitesi çok kullanılmıyor; araç otm. işte 1 den 3 e atıyor" en sonra "Ama 5. vitesle giderken geriye takmaya çalışmakta nerden çıktı kuzum?"  evil_Daemon evil_Daemon evil_Daemon evil_Daemon evil_Daemon

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

Doğan geçmiş olsun ,youtube da bi ara rastlamıştım seninle aynı sorunu yaşyan ingiliz ve rus lara sorun gösterge beyninden diyorlardı,tabi senin araç farklı bence o senin devrelerini yakmaya çalışıyor :) benzin tületimi ile ön hazırlığı yaptı bununla öldürücü aduket darbesini vurdu :D

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Baran_ link' Alıntı:
Herşey şöyle başlıyor "Aaaa arabada bişey yok aslında gösterge sapıttı" ; bir sonraki step " Zaten ikinci vitesi çok kullanılmıyor; araç otm. işte 1 den 3 e atıyor" en sonra "Ama 5. vitesle giderken geriye takmaya çalışmakta nerden çıktı kuzum?"  evil_Daemon evil_Daemon evil_Daemon evil_Daemon evil_Daemon

Gönlüme serin sular serpiyorsun Aydın, bir umut yumağı oluyorum git gide. (:)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
Doğan geçmiş olsun ,youtube da bi ara rastlamıştım seninle aynı sorunu yaşyan ingiliz ve rus lara sorun gösterge beyninden diyorlardı,tabi senin araç farklı bence o senin devrelerini yakmaya çalışıyor :) benzin tületimi ile ön hazırlığı yaptı bununla öldürücü aduket darbesini vurdu :D

FINISH HIM!!! bu resmen. (:)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Evet, gittim servise bugün. Dedim böyle böyle. Hatta böyle böylesinden öte aha video aynen şöyle. Az bulurlar benim kadar ekipmanlı müşteri. (:)

Neyse "Hmm hemen bağlayalım cihaza" dedi servise alan arkadaş. 5 dakika geçti. 10 dakika geçti. Sonra arkadaş geldi, cihaz bozuk dedi. Ehehe adamların OBD midir TECH-2 midir adını bilmediklerim o cihazları bozulmuş. İyi dedim sizde bir servise gidin. (:)

Yarına kaldı iş böylece, sorunda tekrarlanmadı bugün. Bakalım soteye yattım bekliyorum.

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Evet, gittim servise bugün. Dedim böyle böyle. Hatta böyle böylesinden öte aha video aynen şöyle. Az bulurlar benim kadar ekipmanlı müşteri. (:)

Neyse "Hmm hemen bağlayalım cihaza" dedi servise alan arkadaş. 5 dakika geçti. 10 dakika geçti. Sonra arkadaş geldi, cihaz bozuk dedi. Ehehe adamların OBD midir TECH-2 midir adını bilmediklerim o cihazları bozulmuş. İyi dedim sizde bir servise gidin. (:)

Yarına kaldı iş böylece, sorunda tekrarlanmadı bugün. Bakalım soteye yattım bekliyorum.

:D :D Valla abi iletiyi okuyunca metin akpınarın abuzer kadayıf filminde yanındaki adam vurulduktan sonraki repliği aklıma geldi.''Bu korumaları,korumak için ayrıca koruma tutmak lazım'' buna benzer bişey olmuş.Cihazın bozulması  :D :D

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

corsa_1990 link' Alıntı:
:D :D Valla abi iletiyi okuyunca metin akpınarın abuzer kadayıf filminde yanındaki adam vurulduktan sonraki repliği aklıma geldi.''Bu korumaları,korumak için ayrıca koruma tutmak lazım'' buna benzer bişey olmuş.Cihazın bozulması  :D :D

Servis servisin servisine muhtaçtır. (:)