acill 2 parça boyalı pert araç olurmu yaw

namesut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostlar beni tanıyan tanır merivamı sattım şimdi o kdar arab içinde yine meriva bakıyorum 2005 enjor çift sanruuf triptronik vites 70 bin km metalik renk keyfe deger perte cıkarılmış diyor bu ne iştir anlamadım sadece sağ çamurluk ve sol maurluk boyalı diyr nasıl bir kaza ve nasıl pert olmuş anlmaış degilim sizce alınırmı not aracı satmak için degil eşime almak için düşünüyorum zaten o 2 ayda saga sola vuracaktır..:D

kizilbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alınmaz alınsada piyasasından 3-5 asagı alınır alsanda kasko yapılmaz satsanda zor olur belkide sel aracı su gormustur

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pertte çıkmış arabayı almayı nasıl düşüne biliyorsunuz anlamadım. Hadi aldın nasıl trafiğe sokacaksın o arabayı.

Ahmet Altınçubuk

namesut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
17 bin tl diyor

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta pert ıllakı dıstan olcak dıye bısey yokkı aracı kaldırıma vurmustur makasları yamultmustur arac pert olmustur.. alttan darbelıdır buyuk ıhtımal o arac...

namesut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu an trafikte.. Araba 2005 model perte ayrilma tarihi de 2005 tekrar trafige cikişida 2005 alir alinmaz kazami olmuş ne araba sifir gibi duruyor altina baktim sagina soluna baktim araci sürdüm 120 ye ciktim benim sattigim merivadan fark bulamadim

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın pert nedeni tramerden bildiğim kadarı ile öğrenebiliyorsun.. perte çıkmışsa nedenide yazıyordur evraklarında dosyalarında orda hikayesi ortaya çıkar..

adamın dediği doğru keyfi perte çıkan araçlar var adam sigortaya diyorki yapmayın paramı verin sigortada kendi perte çıkartıp yaptırıp satıyor.. çevremde böyle bir iki kişinin başına geldi adam bmw 3.20d yi komple yandan sürttü viyadüğe yapılırdı kaporta işi vardı sadece komplede araç boyanıcakdı renk tutsun diye yaptırmadı aracı perte çıkarttı parasını aldı.. aracı geçenlerde maslakda gördük bayanın teki kullanıyordu..

billo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracımdada pert kaydı var diyorum olsunda böyle pert araba olsun 2 parça degişimi var aracımın kaskosuda var

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesin alttan vurmuştur o zmn perte çıkması için illaki kaportada hasar olmasına gerek yok .Yol kenarı bankete düşer ,kaldırıma vurur bir şekilde alttan hasar yapabilir

namesut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sizce nasil fiyat alinirmi 17 bin tl ye internette malum fiyat şişiriliyor. Normalde ne kadardir . Ha bu rad benim araba essentiydi resimde olan 21 esattim 3 ay önce.