Açılıp kapanırken Öten Camlar

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Açılıp kapanırken Öten Camlar

AFK Astra J link' Alıntı:
Selam arkadaşlar. Ben ahmet furkan benim aracımda da aynı ses geliyordu. Üstelik 2 haftalıkken. Bahsettiğiniz gibi fitileri temizleyip silikon sprey sıktığım halde ses kesilmedi. Servise götürdüm sıkıntı kapının içinde bulunan cam mekanizmasının telleri ve bu tellerin geçtiği tozluklarda yag olmamasından kaynaklanıyor. Teknisyenin yanından ayrılmadım. Kılıflara ve tellere sıvı gres sıktılar. Ses 2 gün daha devam etti. Sonra kesildi. Gresten sonra o tellerin aşağı yukarı giderek yağı dagıtması gerekiyor. Yani bahsettiğiniz ses fitillerden gelmiyor.

Kaliteli paylaşım için teşekkürler.

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Selam arkadaşlar. Ben ahmet furkan benim aracımda da aynı ses geliyordu. Üstelik 2 haftalıkken. Bahsettiğiniz gibi fitileri temizleyip silikon sprey sıktığım halde ses kesilmedi. Servise götürdüm sıkıntı kapının içinde bulunan cam mekanizmasının telleri ve bu tellerin geçtiği tozluklarda yag olmamasından kaynaklanıyor. Teknisyenin yanından ayrılmadım. Kılıflara ve tellere sıvı gres sıktılar. Ses 2 gün daha devam etti. Sonra kesildi. Gresten sonra o tellerin aşağı yukarı giderek yağı dagıtması gerekiyor. Yani bahsettiğiniz ses fitillerden gelmiyor.

doğru bilgiye ne denir eline sağlık arkadaşım benim arabanında camları ötüyo kuş girmiş gibi:) tozdan sandım bende servise görtüreyimde uğraşsın yapsınlar bide sağ kapı hoparlörü patlak galiba o değişirmiki garantiden araç daha 5-6 aylık

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aydınlatıcı bilgi için çok teşekkürler...banada servis yolu göründü.

uurbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Kaliteli paylaşım için teşekkürler.

selam arkadaşlar bende aranıza yenı katıldım 6 aylık yeni astra sahibi olarak
bahsettiğimiz aynalarda kuş sesine benzer ses opelin kronik bir problemi ama tolga arkadaşında açıkladığı üzere korkulacak bir şey yok kullanımdan kaynaklı tozdan başka bir şey değil aynı sorun bendede var ilk aylar hiç ses yoktu fakat 5-6 aylık olunca tozlar birikti ve tabaka oluşturmuş olmalı ki aynı sesi bende her camı açtığımda duyuyorum ama önemsemiorum:D...

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

uurbey link' Alıntı:
selam arkadaşlar bende aranıza yenı katıldım 6 aylık yeni astra sahibi olarak
bahsettiğimiz aynalarda kuş sesine benzer ses opelin kronik bir problemi ama tolga arkadaşında açıkladığı üzere korkulacak bir şey yok kullanımdan kaynaklı tozdan başka bir şey değil aynı sorun bendede var ilk aylar hiç ses yoktu fakat 5-6 aylık olunca tozlar birikti ve tabaka oluşturmuş olmalı ki aynı sesi bende her camı açtığımda duyuyorum ama önemsemiorum:D...

Hoşgeldiniz... :)

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

aynı sıkıntı benim aracımda bvardı. camı tamamen indirip fitillerden aşağı wd 40 sıktım ve cam bir kaç kez aç kapa yaptım. yaklaşık 4 aydır sıkıntı yok.

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ethem Bozkurt link' Alıntı:
aynı sıkıntı benim aracımda bvardı. camı tamamen indirip fitillerden aşağı wd 40 sıktım ve cam bir kaç kez aç kapa yaptım. yaklaşık 4 aydır sıkıntı yok.

Benim eski aracımdada vardı,focus

cam ve fitilin arasında aşagı doğru wd 40 sıkmıştım ,geçmişti .