Acil Yardım

thanatas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,
Bu akşam işten çıktım arabayla 1-2 km gidip park ettim 20 dk sonra döndüğümde çalışmadı. Boğuluyormuş gibi oluyor eksozdan pıt pıt ses çıkarıyor. Zar zor çalıştırıp iş yerine geri getiridim. ilk çalışırken yada boşa aldığında rolanti ibresi çıldırıyor. sıfra vurup 1'e çıkıyor. bazen boğulup kapanıyor. Hararet 90 biraz üstüne çıkıyor bu ve motor arıza ışığıda yanıyor şu anda. Ustam dükkanını kapattı o yüzden soracak kimsemde yok bu aralar, bir de sanayiye bu şekilde biraz zor gider gibi duruyor nereden baksanız 10 km mesafa var ne yapmamı önerirsiniz? iş yerine geri getirdim bıraktım. derdi ne olabilir. Yakında 90.000 bakımı vardı.Şu an 89.000'de. Corca C 2001 1.4 Yağı için en az 2000 km daha var.A Sizde sebebi ne olabilir:sorry:. Ustaların önerilerini bekliyorum.
Teşekkürler..

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Farklı bi yerden benzin aldınmı.?
yada depo ışığı yanıyomu. pislik gitmiş olmasın.

opell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mokıa'ta katılıyorum. benzer bir sorunu geçenlerde bi arkadaşım (astra g 2004 model ) yaşadı. farklı bir yerden ( sürekli yakıt aldığı yerin dışında )yakıt almıştı.kalitesiz yakıttan kaynaklanıyor olabilir.
bahsettiğiniz problem birden oluştuysa sanırım yakıtan olabilir.

thanatas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hep aldığım yerden aldım. Depoda yarım depo benzin var. Benimde aklıma geldi ama emin olamadım.Daha önce bir kere başıma gelmişti. Silkeledi geçti. Bu kadar olunca onden değildir diye düşündüm. İşin tuhafı biraz çalıştırdım yüksek devirde 1-2 km gezdim ama kendine gelmedi tekrar geri getirip bıraktım trafiğe çıkmak istemedim.

thanatas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnşallah..

thanatas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsalarda egr temizleniyor mu?

Vektra ve astraların temizlenir demişti teknik servisten biri.