Acil Yardım !

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Acil Yardım !

tam hatırlamıyorum ama 150 civarı bişeydi yanlış hatırlamıyorsam montaj dahil

Kocemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ugur bilgin olması acısından farklı konu altındaki yorumumu kopyalıyorum.

" arkadaslar bende aracıma mtec t20 beyaz ampullerden taktım , sisleride mtec beyaz ampulle degistirdim. maslak oto sanayide isimi hallettim.
mtec beyaz gunduz farları çift 25 tl , mtec beyaz sisler de 40 tl tuttu. profil resmi kucuk ama bi fikir verir karanlıkta cektim. gunduz farları icin şu alternatiflerde degerlendirilebilir.

Philips T20 21W Silver Vision Büyük Dipsiz Ampul – 35 TL ÇİFT
http://www.ozenticaret.com.tr/asp/product/2219/Philips-T20-21W-Silver-Vision-Buyuk-Dipsiz-Ampul

Photon Ultimate T20 Şişman Japon Dipsiz 5000 K Park Ampülü 85d042 – 18 TL ÇİFT
http://www.hepsiburada.com/Liste/photon-ultimate-t20-sisman-japon-dipsiz-5000-k-park-ampulu-85d042/productDetails.aspx?productId=otm85d042&categoryId=20024643#Gorseller "

ugur11

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkürler beyler yaptırdım aracıma plakayı led yapmışlar arıza işareti çıkıyor :) sislerde çok yakışıklı oldu philips takmışlar H3 mü H4 mü ne öyle bir şeydi sanırsam :)

Kocemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Servise yaptrmadin sanirim yoksa led takmazlardi. Bende plaka icin led ampul siparis verdim yarin gelsin takicam. Gundzu farlarina bisey yaptirmadinmi. Turuncu amerikan park tavsiye ediyorum yukardaki arkadasin resminde oldu gibi , bnde aynisini kullaniorum

ugur11

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cosmo zaten benim led gündüz farları çok seksi duruyorlar ya ama sisler fark ettim ki hoşuma gitmedi :) xenon şart onlara xenon :) boş duruyo çünkü. Servis led taktı bu arara.

Kocemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet cosmoların gunduz farları gayet güzel en favorim ;) Istersen profil bolumune aracının ozelliklerini ekle forum yazısmalarında sana yardımcı olur.