Acil yardım

GreenOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyaç
burdan arıza tarif etmek doğru olmaz ama( Aracı sıfır aldım 6 binde şuan) Araç 2019 Astra
1.4t LPG yok

1 . İlk çalışmada marşı bırakıp arabanın tam çalışma esnasında bir tırıltı (metal metale değermiş gibi bir ses yapıyor.

2. Bu sefer düşük devirde arabayı kaldırırken de devam ediyor devir aldıkça kesiyor.

3 . Birde ustam ateşleme bobini ve bujiler serviste değişti ESP arızası verdiği için

4. Yakıtı arttı gibi yani anlık düşüşler oluyor bazen düzenliyor bazen o şekilde devam ediyor çiğ atar gibi bilgisayara bağlandığımızda hiçbir arıza kodu gelmiyor

Farkındayım bu şekilde iyi olmaz Çanakkale de yaşıyorum ve servisten asla ve asla memnun değilim

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hocam öncelikle geçmiş olsun bu söylediğiniz ses konusu malesef son zamanlarda çok duyulmaya başlandı. Bu konuda net bişey söylemek zor. 2. sorunuzda yazdığınız problem birinci durumda ki sesmidir ? Artık kışa giriyoruz malesef yakıt tüketimlerimiz artacak, bu yüzden fazla yakıyor gibi gelmiş olabilir.

Joseques

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyaç
burdan arıza tarif etmek doğru olmaz ama( Aracı sıfır aldım 6 binde şuan) Araç 2019 Astra
1.4t LPG yok

1 . İlk çalışmada marşı bırakıp arabanın tam çalışma esnasında bir tırıltı (metal metale değermiş gibi bir ses yapıyor.

2. Bu sefer düşük devirde arabayı kaldırırken de devam ediyor devir aldıkça kesiyor.

3 . Birde ustam ateşleme bobini ve bujiler serviste değişti ESP arızası verdiği için

4. Yakıtı arttı gibi yani anlık düşüşler oluyor bazen düzenliyor bazen o şekilde devam ediyor çiğ atar gibi bilgisayara bağlandığımızda hiçbir arıza kodu gelmiyor

Farkındayım bu şekilde iyi olmaz Çanakkale de yaşıyorum ve servisten asla ve asla memnun değilim
sesi cıplak kulakla dinlemek lazım arac daha yeni ve garantisi vardır sonra buji degişti hala arac cig atıyorsa şimdiki aracların cogunda bujiler platindir yani ince ucludur normal buji takarsanız bu tür arızalara neden olabilir esp arızası icin buji degişmek ? esp yol kontrol sistemidir dedigim gibi bunlar birer var sayım canlı canlı bakmak gerekmete...