Acil Yardım ve Cevap Bekliyorum!!!

• Konuyu başlatan drwaverunner
  • Başlangıç tarihi
D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar herkese merhabalar,

Uzun bir aradan sonra yeni bir konu açıyorum.

Dün akşam arka lastiğim elektrik direğinin bulonu sayesinde yanaktan yarıldı. Sabah stepneyi taktım.

İstanbul'da Anadolu yakasındayım. Goodyear Efficient Grip 215/50 R17 91V lastik var üzerinde.

Tek lastiğimi değiştirmek istiyorum. İnternet sitesinde liste fiyatı 436TL olarak gözükmekte. 375 TL'ye kadar Ataşehir'de buldum.

Fiyat bilgisi ve bayi adresi verebilecek arkadaşlar varsa acil yanıtlarınızı bekliyorum Bugün içinde halletmem gerekiyor.

Hepinize saygılar,

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Acil Yardım ve Cevap Bekliyorum!!!

Kaç bin km'de? Tek lastiği değiştirmek eğer km fazla ise çok mantıklı değil diye biliyorum ama...  023hm

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun Hüsnü,

Bizim lastikler bu kadar pahalı mıymış ya?

Geçen yaz astra G nin 4 lastiği michelin energy saver ile tanesi 192 liradan değiştirdim.Boyut farklı ama iki misli de fark olmaz ki.
Ben goodyear in fren performansından memnun değilim, direk abs devreye giriyor sert basınca.

Başka markalara baktın mı?

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun, lastikler yüksek kilometredeyse çift değiştirmek daha doğru olur Hüsnü Bey.

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

km kaç_? fazlaysa idare edecek bi çıkma falan bul bence hepsiniberaber değişirsin. mantıklısı bu. fiyat olarakta bu aralar kardan dolayı fiyatlar uçtu. ben 2 ay önce kar lastiğini 325 e almıştım. good year ultra grip performans. şimdi 400 den aşağı vermiyolar. o da piyasada yok!

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yanılmıyorsam aracınız 30 bin km lere yaklaştı
o yüzden ön lastiklerde mutlaka aşınma olmuştur o yüzden çift lastik değiştirilmesi daha mantıklı
yer konusunda mutlaka bilgi sahibi olan arkadaşlar vardır

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sn Hüsnü,

Yusuf Ziya Keskin otomotiv ltd. den gelmişti benim kışlık lastiklerim. Sormak isterseniz telefonları; 0 212 276 16 11 (Maslak), 0 212 635 22 55 (Fatih), 0 212 425 53 20 (Küçükçekmece) 

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende km fazla diye hatırlıyorum .biraz pahalı olacak ama iki lastigi degiştirmek daha saglıklı olacaktır

white_jaguar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun öncelikle, iki ay önce benimde başıma benzer bir olay gelmişti..Ben Odakta değiştirmiştim lastiğimi... Rot - Balans ayarı da dahil olmak üzere 410 TL idi...Birde oraya danışın isterseniz çünkü aldığınız fiyat sadece lastik fiyatı olabilir.. Değiştirme ve bahsettiğim rot - balans ayarlarını da hesaplarınıza katmanız sizin faydanıza olacaktır diye düşünüyorum..