Acil yardım cosmo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bytemha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese merhabalar öncelikle durumun çok acil olduğunu belirtmek isterim 2010 dan beri bindiğim 2005 astra 1.4 essentia mı 19250 tl ye sattım aracımda hasar kaydı vardı ama rakam yoktu airbagleri açılmıştı. Şimdi 2008 model astra cosmo full+full cam tavan dahil 31.000tl 134000 kmde sahibi hiç kazası yok istedigin servise gösterelim diyor. Sadece sağ çamırlukta boya var mıs plaka sorguladıgımda 4 adet hasar kaydı çıkıyor ama sadece bir tanesinde 480 tl hasar cıkıyor diyerlerinde rakam yok sahibine söyledim ben aracıma güveniyorum camurlukta lokal boya dısında hiç bir sey yok diyor. Lütfen acil yardım edin sizce bu araç bu paraya alınır mı ? Satarken sorlanırmıyım? Neden diğer kazaların rakamı yok çok teşekkür ederim.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Usta öncelikle aracı al bi yetkili servise götür 100 TL gibi bi rakama ekspertiz yaptırsın. az para değil 31 000 TL için de 100 TL yi gözden çıkar. Servisin raporuna göre değişen var mı yok mu başka boya varmı yok mu öğrenirsin.

Hatta bir olay anlatayım bir yerden duydum. Adamın biri Alamancı dediğimiz tabirle yurt dışında yaşıyor. Aracıda Türkiye'de sürekli garajda. Neyse satmaya niyetleniyor yıllar sonra. Arabaya kefilim diyor en ufak birşeyi yok diyor. Satacakken kazalı olduğu tespit ediliyor. Adam inanmam olmaz vs derken bi araştırıyorlar torunu ondan gizli aracı alıyor kaza yapıyor ve sonra yaptırıp aynen yerine koyuyor. :D Bu misal olabilir böyle şeyler.

Bytemha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki bu fiyata uygun mu araç

srTC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bıraz daha pazarlık yapabılırsın. fıyat şu sıralar normal gıbı. yaz ayına gırılırken fıyat artısları kacınılmaz... 30 a kadar ındırmeye calıs. bende de cosmo var. sadece sunroof yok . full yanı . ben 27,250 ye aldım. 30 yazdıgına ragmen :D sıkı pazarlık yapmalısın kardesım. hemen dedıgı fıyatı verme. olmazsa baskası olur modunda ol.
haberını beklıyoruz :D bu arada ıstanbul neresınden

Bytemha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İst fatih siz? Benim kafamı karıştıran tek şey rakamsız diğer 3 kayıt

erdttk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede hocam 100 tl ver servisten expertiz yaptır kafan rahat olsun en azından ve hemen tamam kabul bu fiyat deme biraz daha pazarlık yap 30a alırsın. bende 3 ay kadar önce 28500 yazmış 2006 cosmo 115000de 26500e almıştım pazarlık şart :D

Bytemha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öyle bi araç bulursanız banada haber verin

Serdar_Ak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracı aldınız mı bilmiyorum ama Gedizlerde Nisan 2014 itibariyle expertiz fiyatı 250+KDV. O da KM garantisi vermiyorlar ve işlem en az 2,5 saat sürüyor.
Özel servisde 100-150 TL arası baktırabilirsin. Tech2 ile bakar, KM de sini söylerler.

Tramer sorgusunun plakadan yapılması sağlıklı değil en temizi şasi nosu. Benim aracın plaka sorgusunda 3 hasar kaydı varken şasi sorgusunda hasar kaydı yok. Araştırdım plaka başka araca takılıymış ve kayıtlar o araca ait.

Syg.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...