Acil Lütfen Yardım Astra H AntiPatinaj Işıgı Sürekli Yanıyor...!!

mertkan67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sorunmu bilemiyorum ancak önceden marşa basmadan o ışık sönerdi ve patinaj çekmeden yanmazdı ama dün fark ettim marşa bastıktan sonrada gıderkende yanıyor ve 5 10dk seyir halindeyken yandı sonra söndü acaba neden öyle yaptı neyle ilgili çok fazla masraf çıkarırmı ? Yoksa servise gidilcek birşeymi..?Yardımlarınızı bekliyorum ... :)

Resimide Şu şekilde daire içine alınmış ışıktır resim temsilidir.
13366EB09C5B428E88588D388732C642.jpg

Son düzenleme:

KLAS34

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
asr ışığı bildiğim kadarıyla ..
anlık arıza kaydı olmuş olabilir ..
yada asr beyninde bir sorun olabilir..
bu arada asr patinaj önleyici bir sistem .

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Geçici, masum denebilecek basit arızaları kafamıza takmamak gerek. Şu anda söndüyse sorun da ortadan kalkmış demektir. Dün Antalya'dan dönerken, araç hareket halinde, hiç bir zorlama olmadığı halde benim aracın ki de yandı, kontrol düğmesini açıp kapadığım halde sönmedi. 10-15 dakika bekledim sönmedi, kontağı kapatıp aracı yeniden çalıştırdım sorun halloldu. Araçlarımız yoğun elektrik destekli. Zaman zaman da olsa bu hatlar dış etkenlerden dolayı (mesela Antalya'da özellikle geceleri aşırı nem vardı, belki bu nem aracın bazı elektrik soketlerini etkilemiş olabilir) arıza verebiliyor. Bazı geçici durumları normal karşılamak lazım. Arıza durumun halen devam ediyorsa, TC düğmesi arızalı veya bu hattı da etkileyen bir yerde elektriksel bir sorun olabilir.

mertkan67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçici, masum denebilecek basit arızaları kafamıza takmamak gerek. Şu anda söndüyse sorun da ortadan kalkmış demektir. Dün Antalya'dan dönerken, araç hareket halinde, hiç bir zorlama olmadığı halde benim aracın ki de yandı, kontrol düğmesini açıp kapadığım halde sönmedi. 10-15 dakika bekledim sönmedi, kontağı kapatıp aracı yeniden çalıştırdım sorun halloldu. Araçlarımız yoğun elektrik destekli. Zaman zaman da olsa bu hatlar dış etkenlerden dolayı (mesela Antalya'da özellikle geceleri aşırı nem vardı, belki bu nem aracın bazı elektrik soketlerini etkilemiş olabilir) arıza verebiliyor. Bazı geçici durumları normal karşılamak lazım. Arıza durumun halen devam ediyorsa, TC düğmesi arızalı veya bu hattı da etkileyen bir yerde elektriksel bir sorun olabilir.
Şuan yok savaş abi dedigin gibi bir anlık oldu sonra gitti.Bide bizim arabada tc dügmesi yok sanıyorum koymamışlar.

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
êsp deyilmi o seklin anlami