Acil fikirleriniiz gerekiyor!!!

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba. yaklaşık 1 ay önce toledomu satıp 2006 model altea stylance almıştım. telefonumu kırdığımdan bi türlü fotoğraf çekip siteye ekleyemedim.
asıl sormak istediğimse şu: tanıdık bi arkadaşta 2008 renault laguna 1.5 dci privilege araç var ve satıyor.linki aşağıda. takas teklifime pek sıcak bakmıyor ama nakit olarak bi fiyata anlaştık. fikirlerinizi almak istedim o araba kaç para eder. açıkçası ticari amaçlı düşünüyorum. zaten arabam var.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...una-1-5-dci-privilege-36-500tl-94484802/detay

ENfER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayni paraya daha az km de araclarda var ancak iyice incelemek lazim, kaza bela ne durumda diye. hele ki alip satma konusunda cokta uygun bir fiyat değil bence. elinizde uzun bir süre bekletip makul bir fiyata elden cikarmak durumunda kalabilirsiniz...

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayni paraya daha az km de araclarda var ancak iyice incelemek lazim, kaza bela ne durumda diye. hele ki alip satma konusunda cokta uygun bir fiyat değil bence. elinizde uzun bir süre bekletip makul bir fiyata elden cikarmak durumunda kalabilirsiniz...
kazası falan yok aracın. boyasıda yok. fiyatı ise 2,5 milyar aşağısına düşünüyorum.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
valla iki aracıda tercih etmem aslında

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ona o kadar para vereceğine gidip az kmli vectra c alabilirsiniz..dizel olsun derseniz dizelini alın vectranın harika bir makine...oda olmadı dizel jettada olabilir...

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lagunalar Renault un yüksek segmentli ve güzel araçları, motoru da 1.5 miş acaba bu kasaya uygunmu ? piyasası varmı bir araştırın uygunsa alın.

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ona o kadar para vereceğine gidip az kmli vectra c alabilirsiniz..dizel olsun derseniz dizelini alın vectranın harika bir makine...oda olmadı dizel jettada olabilir...
dediğim gibi ticari amaçlı düşünüyorum. yoksa renonun hiçbir arabasına bu parayı vermem. arabanın tipide hoş değil zaten.
Lagunalar Renault un yüksek segmentli ve güzel araçları, motoru da 1.5 miş acaba bu kasaya uygunmu ? piyasası varmı bir araştırın uygunsa alın.
motor 1.5 110 bg. kullandım biraz gidişi normal. piyasası varmı yokmu araştırmaya çalışıyorum şuan.

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin de hızına yetişilmiyor hocam ne ara sattın toledoyu daha yeni almıştın :) neyse hayırlı olsun kazasız inş. SOruna gelince laguna piyasası çok iyi olan bir araba değil ticari amaçlı düşünüyorsanız farklı bir araca yönelin bence. Jetta , vectra, astra, gibi..

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin de hızına yetişilmiyor hocam ne ara sattın toledoyu daha yeni almıştın :) neyse hayırlı olsun kazasız inş. SOruna gelince laguna piyasası çok iyi olan bir araba değil ticari amaçlı düşünüyorsanız farklı bir araca yönelin bence. Jetta , vectra, astra, gibi..
hocam bende sıkıldım artık :) 1 ay önce sattım toledoyu 3-4 gün sonra altea aldım tatile gitmek için. lagunayı düşünme sebebim ise bildiğimiz bi araba olması. bana 34 e veriyor arabayı ama kararsızlığım devam ediyor hala.

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
renoların genelde gideri çok olmasına rağmen lagunanın piyasası sağlam değildir