acil cevap izmirde özel servis

multicdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese selam.. arabamın bakımları gelmek üzere izmirde hakan oto klinik varmış birisi söyledi gerçekten %100 orjinal parça takılıyormuş ben yerini sorduğumda bornova 3,sanayi dedi ama tam emin değilim diye de ekledi bilen varmı tam olarak nerede acil söylemesini rica ediyorum

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
eskiden bununla ilgili bi konu vardı. bi baksanız orada vardır belki.

magic_ksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
35kes52 nin tarif edeceği yer, benim aracımın bogazı kirlendiği için yaptıgı tekleme yüzünden gittiğimde ilk önce egr temizledi, sonra sıfır egr taktı düzelmeyince en son bogazı temizledi ve düzeldi.ilk önce bogazı temizlesi gerekirken.sıfır egr parası verdim boşu boşuna.ve bu örneklerden bi tanesi..Çoğu özel serviste böyle tecrübe ettim.

multicdti dostum, 2009 model corsa d aracın var.Bence hiç sanayiye bulaşma.Yarın bir gün bi arıza yapar aracın sanayi de biri öyle der biri böyle.Herkes profosyonel opelcidir sanayide zaten.Bence 2 yaşındaki arabanı yetkili servise götürmeye devam et.

multicdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
35kes52 nin tarif edeceği yer, benim aracımın bogazı kirlendiği için yaptıgı tekleme yüzünden gittiğimde ilk önce egr temizledi, sonra sıfır egr taktı düzelmeyince en son bogazı temizledi ve düzeldi.ilk önce bogazı temizlesi gerekirken.sıfır egr parası verdim boşu boşuna.ve bu örneklerden bi tanesi..Çoğu özel serviste böyle tecrübe ettim.

multicdti dostum, 2009 model corsa d aracın var.Bence hiç sanayiye bulaşma.Yarın bir gün bi arıza yapar aracın sanayi de biri öyle der biri böyle.Herkes profosyonel opelcidir sanayide zaten.Bence 2 yaşındaki arabanı yetkili servise götürmeye devam et.

iyi diyorsun tabiki götüreyim hatta götürdüm de 10 000 bakıma 328 tl fatura çıkarttılar yağ tapasına 40 tl aldılar hava filtresi de hatırlamıyorum ama baya yüklemişler o yüzden özel servis istiyorum ben 160 tl ye çıktım sanayi den ama memnun kalmadığım için ustanın surat ifadesi ve tavrından başka servis arıyorum :)

magic_ksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nickinde güzelmiş bu arada:)