Acil!!!astra 1.6 16 g hidrolik direksiyon pompasi

isomiso67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:cry:Arkadaşlar 98 model astra g arabam var.hidrolik direksiyon pompası bozuk dediler, istanbuldan çıkma buldum getirttim,bozuk dediler bir tane daha getirttim onada bozuk dediler ,tekrar ankaradan çıkma bulup getirttim onada bozuk dediler.bu arada sürekli sök tak oldu.elektrikçiler devreye girdi,ölçtüler biçtiler sistemde kablolarda birşey yok dediler,bu pompaların hepsidemi arızalı,aklıma başka şeyler geliyor.acaba benim arabada başka arızamı var?yardımcı olacak arkadaşlar varmı acaba?teşekkür ederim. :(

RAINMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun babamın 2000 model astrasında da oldu bizde çıkmasını bulup taktık şu ana kadar herhangi bir sorun (maşallah) yaşamadık.

isomiso67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 3 tane çıkma denedim,hepside fiyasko oldu.şaşırdım valla.birde kargo ile git gel,sök tak parası ver,mağdur etti beni.

baticaliskan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bendede 2001 model astra-g var.Benimde direksiyonum eskisi gibi yumusak değil.Servise gittiğimde pompan arızalı değişmesi gerek dediler.Zaten servistende nefret ediyorum herşeyin değişmesi gerek.Yeni mezunda olsam makine mühendisim ve bence her makine tamir edilebilir.Ama bizim servislerimiz değiştir gitsin.Dışarıda 4tlye satılan yağ filtresini 15-20 tlden gösterirler.Bunu yapanda özel servisler,opelin kendi servisini hiç söylemiyorum artık!!!

galincha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mrb arkadaşlar, isomiso 67 Zonguldaklı mısın? Ben Zonguldaktayım.Benimde 2000 model 1.4 astra g hb var ve bendede direksiyon pompası bozuk. bi tane çıkma buldum, taktıktan üç gün sonra bozuldu. Ereğlide yetkili servise sordum 2 bin lira civarı dediler sıfırına ! Şuan mecburen bozuk pompayla idare ediyorum. Sen ne yaptın, halledebildinmi , acaba arabanın başka bi yerindenmi yapıyormuş bu arızayı. cevap yazarsan sevinirim. Tabi bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa onlarında yardımlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

polat.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra hathcbak

arkadaşlar bende 99 model var devirde sorun yaşıyorum direksiyon pompasından dediler ama bilgisayara bağladılar
hiç bir arıza kodu vermedi pompadan olabilirmi

ozguropel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
direksiyonda sertleşme oluyor ve direksiyon manuel konuma geçiyor. araba hızlandıkça anlaşılmıyor fakat düşük hızlarda direksiyon çok zor dönüyor.

sahinkp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar iyi günler ben birşey sormak istiyorum benim 1999 model astra g aracım var hidrolik direksiyonu 2 haftadır sorun çıkartmaya başladı sigorta attırıyodu hidrolik direksiyon sigortasını yakıyordu bunu sigorta alarak 1 hafta kullandık aynı sorunu sık tekrarlamaya başladı 3-4 tane sigorta aldık onlarıda yaktı 1 gün düzeliyo sigorta takınca. Sonra tekrar taş gibi direksiyon sorun ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim sanayide 1500 tl fiyat verdiler.