Açık Hava Filtresi Test

ucurum666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yolda denemedim aracı.kaput açık bağırttık gazı kökledik ama sonuç yok. kaputu kapattık yine gazı kökledik ama yine hüsran...
araç 2005 astra h elegance...
astra h da hiç açık hava filtresi deneyip memnun kalan yok mu? :confused:

swordfish0606

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Filtreden alınan ses aslında filtreden değil, manifolddan gelmektedir. x16xe'den alınan ses x16xel'den çok farklıdır. Sonuçta iki araçta 1.6 opel motorlu ama manifoldları farklıdır.

apsimati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de var hocam dandik bi marka 70 lira vermiştim ...
ses on numara :rakir:

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 1.6 astra g'de çok marka denedim(KN,JSV,YED,King Dragon,Dandik markasız) arasında en verimsiz olan K&N'di ses olarak... ben en güzel sesi KİNG DRAGON marka filtreyle almıştım ki arabaya kim binerse binsin ilk söylediği şeydi.. en az K&N kadar kalitelidir italyan malıdır ama artık hiç bulunmaz oldu...

Birde ses istiyorsanız üstteki resimdeki gibi 2.0 motorlar için olan büyük tipleri değil küçük tipleri tercih edin

ben sahibinden de bir tane buldum http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...ragon-performans-hava-filtresi-41228374/detay ama buda dediğim gibi büyük tipten...

ucurum666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
manifolttan ise sorun,kusura bakmayın manifoltu değiştiremem :D dediğim gibi hevesimi almak için denemek istemiştim ama lanet astra h hevesimi kursağımda bıraktı. motor tipi Z16XEP denk gelirse artık sağdan soldan söke taka deneyeceğiz bakalım...

garanti24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence hiç takma, yakıt sarfiyatın çok artacak, çünkü hava filtresi genelde 4000 devirden sonra ses çıkartmaya başlar, buda şu demek oluyor ekonomik kullanmayı unut, sürekli o sesi duymak isteyeceksin, sürekli dip gaz,

kemalthk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş sana tavsiyem ses almak istiyorsan orjinal filtresnin üst kapağını sök daha etkili