Acemilikten başıma gelen kötü durum :(

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gündüz farlarını turuncu yapmak için t20 ampul aldım. Fardaki lambaları söktüğümde aynısı olmadığını görüp soketi tam yerine oturtmadan aksesuarcıya gittim. Yolda gündüz farları yanmaya başlamış ve soketin girdiği yuvayı ısıdan eritmiş. şuan soket yerine takılmıyor. Ankarada nerde yaptırabiliriz bunu yada ne yapabilirim  :(

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Acemilikten başıma gelen kötü durum :(

_ozgur_ link' Alıntı:
Gündüz farlarını turuncu yapmak için t20 ampul aldım. Fardaki lambaları söktüğümde aynısı olmadığını görüp soketi tam yerine oturtmadan aksesuarcıya gittim. Yolda gündüz farları yanmaya başlamış ve soketin girdiği yuvayı ısıdan eritmiş. şuan soket yerine takılmıyor. Ankarada nerde yaptırabiliriz bunu yada ne yapabilirim  :(

Geçmiş olsun. ևıkmacılardan veya servisten parçayı temin edebilirsiniz.

Bizlere gerçekten güzel bir tecrübe sunmuş oldunuz. Teşekkürler. Hiç akıla gelmeyecek bir şey. Yani en azından benim de aklıma gelmezdi... Umarım kısa sürede temin edip, mağduriyetinizi giderirsiniz.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Geçmiş olsun. Çıkmacılardan veya servisten parçayı temin edebilirsiniz.

Bizlere gerçekten güzel bir tecrübe sunmuş oldunuz. Teşekkürler. Hiç akıla gelmeyecek bir şey. Yani en azından benim de aklıma gelmezdi... Umarım kısa sürede temin edip, mağduriyetinizi giderirsiniz.
Müco benimde serviste dönüs farlarini degistirirken aniden araba geldi kaputu kapattik arabaya yol verdik sonra malum direksiyonu cevirince donus farlari yandigi icin far kapagina deyip hemen eritmisti.
Tabii sonradan garantiden degistirttim farlari.

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kötüolan durum soketin erimesi degil soket ile ampul un girdigi kisim soketin tirnagini tutan kisimlari eritmis. Valla basimiza is aldik:((

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun ama hemen telasa kapilmayin bir servise gidin kendi olmuş gibi durumu anlatin garanti kapsaminda halletmezseler özel servise bir danışın mutlaka soketi bulup yuvaya yerlestirirler onu çok kafaniza takmayin arkadaşlarımız farlara mercek bile yerlestiriyor kesip biçip silikonlayip gündüz fari zorlamaz bile canınızı sıkmayin

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

_ozgur_ link' Alıntı:
Kötüolan durum soketin erimesi degil soket ile ampul un girdigi kisim soketin tirnagini tutan kisimlari eritmis. Valla basimiza is aldik:((
Sıkma canini kardes. Senin ki kadar olmasa da benim de gunduz farlariyla ilgili soyle bir yasanmisligim var. Orijinal ampulu cikarirken motor bolumunun icine dusurmustum bulamayinca oyle kaldi dusmustur herhalde simdiye kadar. Özetle bu tur durumlarda dikkat etmek gerekiyor..

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet biraz acele ettik ya fari sokturup far tamircilerine o kismi yaptircam yada kaskodan felan fari degistirmeli. Gatanti bitti aracta. T20 die okudum gunduz isiklarini formda ona gore almistim. Ama bi actim ki w21 kocaman ampul ne geldiyse ondan geldi basima.:)

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

_ozgur_ link' Alıntı:
Evet biraz acele ettik ya fari sokturup far tamircilerine o kismi yaptircam yada kaskodan felan fari degistirmeli. Gatanti bitti aracta. T20 die okudum gunduz isiklarini formda ona gore almistim. Ama bi actim ki w21 kocaman ampul ne geldiyse ondan geldi basima.:)

Kasko böyle bir durumu karşılamaz sanıyorum.

Siz bir servise gidin, farlar yanmamaya başladı diyin. Hiç bahsetmeyin bile far taktığınızdan felan bakalım ne olacak.

Geçmiş olsun

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Serviste parcayi degistirmeniz daha mantikli sadece far icin kasko bozulmasi mantiksiz
Yeni kaskoda priminiz yukselecektir.
Garantiden vs yapilacagini sanmiyorum adamlar görunce zaten sizin mudahale ettiginiz anlasilir.