ABS arıza lambası yanıyor

delerua

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar bende 98 f gls astra var araç 6 aydır bende full modeli aracımda şimdiye kadar hiç sorun çıkmadı bendeyken ama geçenlerde..yolda gider abs ışıgı yanmaya başladı.arabayı istob edip yenden çalıştırınca gidiyordu.5-8 kilometre arası yine yanıyordu..bugün 2 saat yine yandı..sonra hiç yanmadı ustama sordum nerdir..dedim ustamın dediği tekerleklerdeki sensörlerde problem olmuş olabilir.bakmamız lazım diye..eger orda bir sıkıntı çıkmazsa dedi abs beynine bakarız...ama her zaman yanmıyor..

opelastra0044

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben araçta da ABS yanıyor. Yetkili servis hiç bakmadan lpg'den dedi. Özel opel servisinde makineye bağlattığımda araçta genel bir sorun çıkmadı. Özellikle ABS ışığı yanıyor diye belirtmeyi unuttum. Kendi tamircimle aracı test ettik, gayet normal bir şekilde devreye giriyor. Ben de daha fazla kurcalatmadım. Hala yanık vaziyette.

delerua

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anladım peki senin araçtaki lpg markası nedir öğrenebilirmiyim..

opelastra0044

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende atiker takılı. 1 haftadır ABS ışığı söndü. Ne mi yaptım? Hiçbir şey.

Aracın benden önceki sahibi de ABS ışığı yanıyor diye özel ustasına gitmiş ve ustası sorunsuz ABS sensörünü değiştirmiş. Aradan 1 hafta geçtikten sonra ABS ışığı tekrar yanmaya başlamış.