A sütünu görüşünüzü engelliyormu ?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: A sütünu görüşünüzü engelliyormu ?

Ben alistim valla beni engellemiyor
Daha once transporter aracimda vardi o yuzden zorlanmiyorum.

gencebay25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bizim araçların en büyük handikaplarından birisi de görüş açıları. hem ön hem de arkadan çok sıkıntılı. önden bu bahsedilen sorun arkadan ise arka camın küçük olması...

ghostrider1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
twitter.com

azda olsa etkiliyor alıştıktan sonra problem yok kelebek camları iyi düşünülmüş

xylent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arka cam hiç rahatsız etmedi beni. Belki öyle alıştığım içindir, bundan başka bir aracı ciddi anlamda kullanmadım. Ön sağ sütun da problem olmuyor; ama ön sol sütun dönüş açısına göre zaman zaman kısıtlayıcı olabiliyor. Zaman zaman biraz rahatsızlık yarattığına katılsam da güvenliği tehdit edecek boyutta bir sorun olduğunu düşünmüyorum.

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hemen hemen bütün araçlarda aynı durum söz konusu araç biraz daha kaslı, agresif gözüksün diye önden arkaya doğru yukarı doğru çıkan cam filotosu ve arkada camı küçük olan bagaj kapağı Megan, pejo, focus, fiesta, sirocco

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok keskin ve trafik akışının yoğun olduğu virajlarda öne doğru eğilmek zorunda kalabiliyorum zaman zaman.

irmscher1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

genel yazılanlara bakarsak A sütunundan ve ön kelebek camdan şikayetçiyiz..

astra h vardı bende bundan önce ondada aynı problem vardı arkadaşımın leonunu kullandım çok ferah bir görüş açısı vardı..astra j ise inanın astra h dan daha kısıtlı görüş açısına sahip  ben a sütunlarının daha farklı dizayn edilebileceği kanatindeyim dönüşlerde ( tavuk gibi :)  ) bende kafamı bir ileri bir geri yapmak zorunda kalanlardanım..yapılacak tabiki birşey yok arabanın kasası sınıfının en güzeli..ama böylede bir sorun var malesef..arka görüş açısınıda dile getirmiş bazı arkadaşlar onada katılıyorum ama arka kısmı günümüz modasına uydurulmuş scirocco da dahil olmak üzere birçok aracıın geri görüşü zayıf olmasına karşın park sensörleri, geri görüş kamerası  ve dikiz aynaları ile bu sorun gideriliyor.

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben bu görüş açısı kısıtlılıgı yüzünden iki yayaya hafif çarpmıştım dönerken. arka görüş beni o kadar çok etkilemiyor genelde aynaları kullanıyorum zaten. sağ tarafta ise yan koltukta biri oturuyorsa zaten hiç birşey görmüyorum. tamamen kapalı oluyor o taraf. bende yandakine bir işe yarada bak araba geliyormu diye söyleniyorum 011zaa. koltugu geride kullananlardanım

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eğer koltuğu aşağı ve geride kulansaydım kesinlikle daha ciddi bir engel teşkil ederdi, eğimli sütunlar kelebek camlarına rağmen görüşü engelleyebiliyorlar.

Bende araçla ilk gün yol kenarına yanaşırken sütundan dolayı göremediğim bir beton çıkıntıya vurmak üzereyken park farlarının yanmasıyla son anda farketmiştim.