96 model 2.0 Vectra almayı düşünüyorum

neyzen35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ksk

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
vectraların temizini buldunmu alınır binilir. ben 7 yıldır kullanıyorum.
fakat ölüsüne denk geldimi adamı yer bitirir. sanayiden çıkamassın.!
ilandaki araba otomatik olduğu için bu sorunlara birde şanzıman arızası eklenecektir.
yinede karar senin fakat ben olsam almam herlde

orucreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilan saçma olmuş.

"ÜZERİNE PARA ALABİLECEĞİM VE 5.000 KADAR ÜZERİNE PARA VEREBİLECEĞİM ARAÇLARLA TAKAS YAPILIR"

bi aracı ya nakit ihtiyacı için satarsın. bu durumda takas kabul etmezsin veya arabasız kalmamak adına üzerine nakit alınabilecek bir araçla takas edersin.

ya da model yükseltmek için satarsın. bu durumda da bütçen uygundur üzerine fark verebileceğin araçlara bakarsın.

bu ilan daki araba satılsında nasıl satılırsa satılsın gibi bir izlenim uyandırdı bende....

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 96 model hatasız boyasız aracımı 16.500 tl ye sattım...175.000 deydi...belki fikir olur...

Lawrence

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bu tür ilanlara genelde psikolojik bakıyorum neredeyse 200000 km yapmış 96 yani ilk kasa bi aracı üzerine 5000 tl verecek şekilde yada üzerine bi miktar para alacak şekilde takasa girilince şüpe yaşıyorum... Verilen ilana o yüzden güven duymalıyım... Bu yüzden orucreis e katılıyorum... Daha geniş arama ve en önemlisi sabır...

neyzen35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla hiç bu şekilde düşünmedim opel hastasıyım elimde şuan sorunsuz masrafsız 2005 megane var ama 1.4 motor ve performansından muzdarip olduğum için satıyorum bu araçla takas düşünmüştüm ama boşuna expertiz masrAFI zaman kaybı olurdu sizin yorumlarınız için çok sağolun 2000 motor 150 beygir üzerinde bir aracım olsun çok isterim vergileri yüzünden eski modellere bakıyorum acaba temiz düzgün denk gelirmi diye Mucip abi arabanı beyendim ama izmir neree sakArya nere be abi :) kısaca hepinize teşekkürler, İzmirden Manisadan bildiğiniz güzel opel olursa mesajlarınıza sevinirim

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Temiz bir Vectra B için değil Sakarya, daha uzaklara dahi giderim. Dökük ve kurcalanmış Vectra sahiplerini çok üzer, ama temiz ve bakımlı olanı zevkten dört köşe yapar.

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla hiç bu şekilde düşünmedim opel hastasıyım elimde şuan sorunsuz masrafsız 2005 megane var ama 1.4 motor ve performansından muzdarip olduğum için satıyorum bu araçla takas düşünmüştüm ama boşuna expertiz masrAFI zaman kaybı olurdu sizin yorumlarınız için çok sağolun 2000 motor 150 beygir üzerinde bir aracım olsun çok isterim vergileri yüzünden eski modellere bakıyorum acaba temiz düzgün denk gelirmi diye Mucip abi arabanı beyendim ama izmir neree sakArya nere be abi :) kısaca hepinize teşekkürler, İzmirden Manisadan bildiğiniz güzel opel olursa mesajlarınıza sevinirim

Sıkıntı yok sağlık olsun :) inşallah temiz bir vectra b sahibi olursun.

orucreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
96 vectra b nin ilk üretildiği yıl... genellikle ilk üretimlerde ortaya çıkan hatalar takip edilen yıllardaki üretimlerde giderilir. ben olsam tabii imkanınız el veririse 2000-2001 modellerine bakardım.

ayrıca bana göre 2005 model bir araç verilip 1996 model bir araç alınmaz. vectra her ne kadar megane den daha başarılı bir araç olsa da arada 9 yıl var. hiç birşey olmasa bile metal yogunluğu olur. o nedenle az önce de belirttiğim gibi vectra b düşünüyorsanız en az 2000 modele bakın.

Son düzenleme: