'96 astra gsi sfi 06 zan 48

cdx96

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba aracınız hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanın gördüğüm kadarıyla çok güzel bir araç. Allah nazardan saklasın.
jantlarınız hoşuma gitti markası modeli boyutu nedir bilgi verirseniz sevinirim.

jantlar 16' o.z. hydra Denizin seçimi ama bencede en yakışan bu olduğu için ellemedim.

cdx96

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok hoş olmuş araç maşallah özel mesajınız kapalı sanırım abi panjuru yeniden aldım demişiniz nerden aldınız bana da bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

ben sadece panjurun çerçevesini aldım içindeki steinmetzi eski panjurdan söküp buna taktım. amblemsiz steinmetz panjuru bulmanız imkansıza yakın gibi. bulsanız çok para zaten

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sadece panjurun çerçevesini aldım içindeki steinmetzi eski panjurdan söküp buna taktım. amblemsiz steinmetz panjuru bulmanız imkansıza yakın gibi. bulsanız çok para zaten

Ozancım, o panjuru sürekli soralar olacak trafikte bile durduranlar oluyordu : )

tek bi şey söyleyim, aracı karbon kaplatıcaksın sanırım plastik aksamları. Sadece iç kısım değil mi?

cdx96

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet iç kısım ama kapı kolları, ön camın önü, belki arka plakalık, ön tampondaki siyah şerit gibi bazı yerleride yapmayı düşünüyorum. deneyip bakıcaz. bir arkadaşımın kuzeni açmış kaplama dükkanı sağolsun yardımcı olacak.

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet iç kısım ama kapı kolları, ön camın önü, belki arka plakalık, ön tampondaki siyah şerit gibi bazı yerleride yapmayı düşünüyorum. deneyip bakıcaz. bir arkadaşımın kuzeni açmış kaplama dükkanı sağolsun yardımcı olacak.

Dış aksama sakın girme derim Ozan.

Hele arka plakalık filan...

Anında Eryaman Tuning olur araba : )

Morenmula

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı Olsun çok temiz araç. Güle güle kullanın. Bu arada fotoğraflar çok güzel. Benimde hevesim var böyle fotolar çekmeye...:)

cdx96

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Deniz dükkan sahibi tanıdık ahım şahım bir parada vermiycez yapıp bakıcaz olmazsa zaten sökeriz. yapılmış halini zaten buraya koyarım bakarız gelen tepkilere göre hareket ederiz.
bide malzeme 3m çok nefis bir desen görünce hak verirsin bana. benimde dışına yapmaya niyetim yoktu ama malı görünce olabilir diye düşündüm.
ama öyle tavan komple falan olmıycak. dediğim gibi zaten dış aksamda mat siyah olan yerler.

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Deniz dükkan sahibi tanıdık ahım şahım bir parada vermiycez yapıp bakıcaz olmazsa zaten sökeriz. yapılmış halini zaten buraya koyarım bakarız gelen tepkilere göre hareket ederiz.
bide malzeme 3m çok nefis bir desen görünce hak verirsin bana. benimde dışına yapmaya niyetim yoktu ama malı görünce olabilir diye düşündüm.
ama öyle tavan komple falan olmıycak. dediğim gibi zaten dış aksamda mat siyah olan yerler.

Ozancım, senin tek eksiğin 94 tampon.

Ben yapamadım sen yap.