96 astra gsi arac isininca mars basmiyo

cagataysinar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araci her sabah sikintisiz calistiriyorum ama 20 30 dk yol gittikten snra arac sicakken stop ettigimde kontak donuyo ama marsta tik yok termigi degistirdim ama sorun cozulmedi

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gsi 46

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Atesleme bobini isininca atesleme yapmiyor olabilirmi yada benzin pompasi yakiti geri basiyordur bakmak lazim olasilik biraz fazla

Ose

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araci her sabah sikintisiz calistiriyorum ama 20 30 dk yol gittikten snra arac sicakken stop ettigimde kontak donuyo ama marsta tik yok termigi degistirdim ama sorun cozulmedi

Sorun marş motorunuzda elden geçmesi lazım. Marş rölesi küçük ihtimal Termik dediğiniz şey marş motorunuz söküldüde mi değişti tam olarak bilmediğim bir parça.

gsi 46

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorun marş motorunuzda elden geçmesi lazım. Marş rölesi küçük ihtimal termik dediğiniz şey marş motorunuz söküldüde mi değişti tam olarak bilmediğim bir parça.
mars basarken nasil sorun onda oluyor PARDON MARS BASMIYORMUS YANLIS KONUYA CEVAP VERMIŞIM

Son düzenleme:

Ose

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mars basarken nasil sorun onda oluyor

Isındıktan sonra stoptan sonra tık yok demiş. Benim anladığım kontağı çevirdiği halde ses seda yok motor hareketi yok diye anladım. Neyse kendisi daha açık bir şekilde yazarsa herşey anlaşılır.

cagataysinar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Isındıktan sonra stoptan sonra tık yok demiş. Benim anladığım kontağı çevirdiği halde ses seda yok motor hareketi yok diye anladım. Neyse kendisi daha açık bir şekilde yazarsa herşey anlaşılır.
Ewet aynen oyle oluyo arac isindiktan sonra mars bastigimda kontak aciliyo ama marşta ses yok ama 20 dk gecip arac sogudugunda tek marsta calisiyo ayrica arac mars masmadiginda direk aküden marş motoruna elektirik werdigimde yine cok rahat bi sekilde calisiyo sıkinti kontagin oralarda bi yerlerde ama termik degistirmekle cozemedim

Ose

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi bir elektrikçi çözer o zaman.

cagataysinar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi bir elektrikçi çözer o zaman.
Gitmedigim elektirkci kalmadi en son deli dedikleri bi ustaya gittim kontagi komple söktu su an arabayi tornavidayla calistiriyorum tek tek butun heryeri deniyoruz bakalim cozume ulasabilicekmiyiz ulasirsam paylasicam