94 vectra gt piston çıkardı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu incelenmek üzere kapatılmıştır.
Çıkma motor arayan arkadaşım bana PM ile ulaşırsanız sizi yönlendireceğim..

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Konu incelenmek üzere kapatılmıştır.
Çıkma motor arayan arkadaşım bana PM ile ulaşırsanız sizi yönlendireceğim..

Konu sahibi, çıkma motor arayan arkadaş, kendi isteği ile forumdan ayrılmıştır. Eğer fikri değişirse info@opelim.net adresine mail atarsa, işlemi geri alabiliriz.

Elimde Vectra B 153hp dyno verisi var, 4. viteste 205km son hız. F18r aklımda. Kadrandaki %10 sapma ile 225 gözükebilir. Hele lastik farklı ise artar. Konu sahibi 235 diyorsa doğru kabul etmeliyiz, dişlilerini, üstündeki şanzumanı vs. bilemiyoruz, kimse de sormamış standart mı diye.

Dalga geçilmeye çalışırken, tekerleklerin kitlenerek adamın arkadaşının atlattığı kaza tehlikesini tiye almak, gülmek, tekerleklerin boşa çıkacağını söylemek... Yorum dahi yapamıyorum.

Vectra alalım, Porsche kovalayalım, video koyalım vs. vs. Yeni üyeleri bu üslup ile mi karşılıyoruz? Adamın canı sıkkın motor arıyor, konuyu açma sebebi bu. Hala oradaki hıza takılmışsınız yöneticinin uyarısına rağmen.
Yapılan hıza fazla takılmayın. Araca bir boy ufak teker takılması+kilometredeki sapma nedeniyle o hızları görmek mümkündür (ama sadece kilometre saatinde).

Tartışmaya giren üyeler üslubunuza dikkat edin! Bizi de zorlamayın, konu inceleme altındadır, yönetim kararı duyrulcaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...