80'li 90'lı yıllarda çocuk olmak

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Harika bir başlık olmuş. Emeği geçenlerin ellerine sağlık...

Terör de o dönemlerden aklımda kalan kötü anılar. TRT2 de bir program vardı. Terör olayları işlenirdi. O zamnlar bu kadar büyük bir bela olduğunu kavrayamazdım. Ama korkardım...

Yine TRT de İngilizce öğreten bir program vardı. Arada bir bir adam çıkar "CEEEEEE" diye bağırırdı. Çok korkardım yüzümü kapatırdım.

Yılbaşı akşamları, BBG (Bir başka Gece), Sonra Star'ın yayına başlayışı, Hugo, Cesur ve Güzel, Yalan Rüzgarı (Aslında çok gıcık kapıyordum ama anneler sağolsun), Banttan maçlar, Rıza Çalımbaylar, Takoz Recepler, Küçük Emrahlar, Nuri Alçolar, Tecavüzcü Coşkunlar...

Bir kış günü babamla ilk arabamız 124'e binip de ön cama yapıştırılmış vergi pulunu yanlışlıkla yırttığımı hatırladım. 15 dk. yol boyunca yüzümü oraya yapıştırıp elimle de kamufle etmiştim yaptığım hatayı. Ama bir yere kadar tabi...

Güzel günlerdi gerçekten. Ne kadar samimiymiş o günler! Şimdi bir kez daha anladım. Şimdiki hayatıma baktım da her şey elimin altında olmasına rağmen o kadar mutlu ve huzurlu değilim. Teknolojinin zararları işte...:D

Hem tüm yanıtları okudum hem de son iki saattir o dönemlerle ilgili videoları izliyorum. Grup Vitamin'i defalarca izledim. Al aşkını sok, sok gözüne gözüne... :p

Aman neyse yaz yaz bitmez. Geçti gitti işte!..:)

yalcin36

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
Paylaşim için teşekkürler ee bende 1970 dogumluyum.Benim aslında o yıllarda cok severek dinlediğm bir şarkı vardı hiç bir yerde bulamadım :(
UFUKERCAN dan ANGELİKA
bu şarkıyı nereden bulabilirim bilen var mi?
selamlar herkese

yalcin36

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
Paylaşim için teşekkürler ee bende 1970 dogumluyum.Benim aslında o yıllarda cok severek dinlediğm bir şarkı vardı hiç bir yerde bulamadım :(
UFUKERCAN dan ANGELİKA
selamlar herkese

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
UFUKERCAN dan ANGELİKA
selamlar herkese
Parçanın adı [FONT=Arial,Helvetica,Verdana, Sans Serif]Angelica değilde amaney imiş , ondan bulamamış olabilirsiniz.
Parça ile ilgili bir yazı:
[/FONT]http://www.candundar.com.tr/index.php?Did=2540

edit:
8155errr.jpg

Buda albüm kapağı :)

Son düzenleme:

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
offf offff valla yorumları tekrar yazılanları tekrar okudum hakkaten dragon abimizin dediği gibi biz büyüdük ve kirlendi dünya :(:(:(

Moderatörün son düzenlenenleri:

ibrahim_67

Kayıtlı Kullanıcı
81-Düzce
Siteyi ziyaret et
aşk gemisi vardı biraz geç başlardı hatırlayan varmı şimdiki gibi hergün çizgifilm yoktu hafta sonları olurdu kovboy filmleri modern talking dinlemek siyah beyaz tv trt1 trt2 kanalları vardı gerçekten güzel yıllardı okulada şimdiki gibi oyuncak fasulye değilde gerçek fasulye taneleri götürürdük matematik dersinde siyah beyaz resim ayrı bi güzellik paylaşım için teşekkürler