74 binde active selectim şanzuman dağıttı

molev

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 74 binde active selectim şanzuman dağıttı

Merhaba yeni konu açmak istemedim benimde vites geçişlerim çok sarsıntılı aracım active select opel erdemire gittim daha arabama bakmadan 5500 olursa olmazsa şanzıman komple değişicek dediler aracım şu an yürür halde tiptronikte kullanıyorum vites yükseltirken ayağımı gazdan çekiyorum + layıp vites geçince tekrar gaza basıyorum ve öyle hiçbirşekilde vuruntu sarsıntı ileri yığılma olmuyor istanbul avrupa yakasında bildiğiniz bir özel servis işinin ehli bir ustanız varmıdır ?

Tosbega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi bunları okuyunya otomatik almaktan vaz mı geçmeliyim yeni katıldım ve 1.4 ya da 1.6 turbo cosmo düşünüyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
Cvp: 74 binde active selectim şanzuman dağıttı

Bence aracınızı iyi bir ustaya gösterin. Şanzımanın dağıldığını dusunmuyorum.Activselect kullanıcısı olarak söylüyorum en iyi danışmanlardan biri. Sizinkisi talihsizlik

impartant' Alıntı:
Bence aracınızı iyi bir ustaya gösterin. Şanzımanın dağıldığını dusunmuyorum.Activselect kullanıcısı olarak söylüyorum en iyi sanzimanlardan biri. Sizinkisi talihsizlik

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: 74 binde active selectim şanzuman dağıttı

Kardesimin 1.3 j kasa düz vites garantinin bitmesine 2 gun kala sanzuman dagitti.Biraz sans isi sanki