60K Triger Seti + Devirdaim ??

weycel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyler aracım 60K oldu yaşıda 6 yaşında aldığım kişinin Triger değiştirdiğini hiç sanmıyorum sordum 90K de değişiyor diyince anladımki bi haber... neyse sorunum şu Triger setini alırken yanında devir daim pompasınına deiştirmak mantıklımı bidaha uğraşmamak için.... orjinali GM 255.tl GRAF 70.tl ?? üstünde orjinali kalsınmı yoksa 70.tl ye sıfır GRAF italyan malı olanıyla değiştireyimmi.... yada bilmediğim başka kayış hortum kıl tüyü varmı değişmesi gereken......

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Cvp: 60K Triger Seti + Devirdaim ??

devir daimi triger değişiminde yapmıyorlar (ki oda 4 sene veya 60 k da)eğer sorun yoksa bırakıyorlar(yetkili servis deneyimimden ,eski aracım sport 1.6T) ama aklınızda şüphe kalmaması için değiştirin derim pompayıda.

weycel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

haklısın 10.bin 20.bin sonra devirdaim için bidaha sök kayış al falan 70 liralık parça için değiştirmek mantıklı gibi... bide özel servislerde sıkıntı yaşamam heralde triger seti değişiminde sente atlama.. bu tarz sorunlar kaldımı artık

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

eğer bilindik bir özel servis ise sorun olmaz ,ama ben parça garantisi ve sonrasında olabilecek sorunlarda karşımda sorumlu tuabilecek birini bulmak açısından yetkili servisi tercih ederim ağır bakımlarda.

weycel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende yetkili servisi tercih etmek isterim ama inan onlardanda ağzım yandı çok dolandım erdemirler ve avrupa oto arasında... neyse zaten hiçbir tamirciye zerre kadar güvenmediğimden alabileceğim tüm parçaları kendim alırım servislerde konan GM 5-30 yağ için bile kavga etmişliğim var Mobil 1 ESP 0-40 duruken...... sanayide X bi tamirciye değilde sadece opel'e bakan özel servisler var onlara birine gidicem heralde....