60000 km bakım fiyatları

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
100-150 lira için böyle ağır bir bakımda özel servise gitmeyin paşa paşa yaptıın. yarın satarken aracım yetkili servis bakımlıdır, kmsi orjinaldir kanıtı da burdadır. aha sana ahavsana servis kitapçığı, fatura olmadı gir internete bak dersiniz. aradaki farkı kat kat alırsınız. şahsen ben yetkili servis kaydı olmayan opeli almam. nerden bileyim arabanın hikayesini.

Bedri Baki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı şeyi ben de düşünüyorum ama eminimki o kadarla kalmayacak. Şu da var bu da var deyip masrafı en az 1000 tl'ye çıkartırlar. Ben dışarıdan aldığım tüm parçaların faturasını kestiririm. Alan arkadaş da inanırsa inanır inanmazsa da keyfi bilir. Arabam temiz olduktan sonra en kral ustaya götürsün. Benim arabam sadece 1 kere servise gitmiş o da sunroof'tan ses geldiği için onu yağlamşlar, onun dışında tüm bakımlar dışarıda yapılmış. alırken bir servise götürdüm usta arabanın motoru süper dedi. Onun için servis kaydı benim için bir anlam ifade etmiyor. Yetkili servisler de kazıklamaktan başka bir iş yapmıyor. Hem parçadan kazanıyorlar hem de ünyanın işçiliğini alıyorlar. Bir motor yağını ve filtreler gibi basit işleri bir kalfa bile 15-20 TL'ye yapabiliyor.

NoMoreSorrow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bugün triger değişimi için yetkili servise bıraktım aracı.yarın alacağım
triger seti ve işçilik 270tl çıktı.ayrıca 86tllik vkayışı,rulmanı değişecek.350civarı çıktı.devirdaim pompasına gerek olmayacak sanırım.özel serviste fazla ucuz sayılmaz.böle bi bakım için yetkili servis daha mantıklı.
ama normal 10bin 20bin bakımı özel serviste daha uygun.sonuçta yağı,filitrelerin değişimi o kadarda zor değil.
gerçi yetkili servisten servise çok fark ediyor.

tolga gümüştekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm arkadaşlar
Yeni 60 bin bakıma girdim yapılanlar ve ücretler
2004 1.4 corsa twinport
işcilik = 95 TL
çevko kimyasal atık ve filtre bertaraf bedeli=3TL
sarf malzeme=15 TL
bujı çif tırnak=29,40 TL
fren hidroliği 0,5 lt =7,58 TL
yağ filtresi Z12XEP,Z14XEP= 8,75 TL
polen filtresi =21,83 TL
hava filtresi =19 TL
motor yağı orjinal SAE 10W40 4 lt =55,08 TL
cam su katkısı =2,97 TL
toplam 257,67 TL
genel toplam (kdv)=304,04 TL

vosvosist

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bugün triger değişimi için yetkili servise bıraktım aracı.yarın alacağım
triger seti ve işçilik 270tl çıktı.ayrıca 86tllik vkayışı,rulmanı değişecek.350civarı çıktı.devirdaim pompasına gerek olmayacak sanırım.özel serviste fazla ucuz sayılmaz.böle bi bakım için yetkili servis daha mantıklı.
ama normal 10bin 20bin bakımı özel serviste daha uygun.sonuçta yağı,filitrelerin değişimi o kadarda zor değil.
gerçi yetkili servisten servise çok fark ediyor.

fatura ne kadar cıktı arac teslim almışsındır her halde :cry:

selcuk950

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Antalya'da fiyatlar ne alemde yada ankaradan fiyat verebilecek kişiler varmıdır bende 59500 civarındayım bende yaptırcam...