6 Temmuz Çeşme Yat Turu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Di@BLO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ve bir kişi kesin bu cumartesi ye kadar belli olur +7 bile olabillir yani

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamam.Ahmetcım sen tanıdıklarına ınceden ozel mesaj yolu ıle ulasırmısın.Asagı yukarı gelenler yanındakı + ların kesınlıgını soylerse ona göre buyuk yada kucuk tekne kapatıcaz.Yada buyuk bı teknede komple ust kat kapatıcaz :)

emrekoc1978

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
+ kesinlikle

denizli'den şu an eşim ve ben ( çocukları getirmeyi düşünmüyorum...)

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer tekneyi kapatabilirsek .. ki bu sayıya ve katılıma bağlı çocukların gelmesi ortamı dahada şenlendirir bence.Herkes getirirse sadece opellerimiz ve biz dost olmayız ufaklıklarda dost olur :) Hadi arkadaşlar bi gayret herkes samimi olduklarına özelden bir ulaşsın izmirli ve buluşmaya katılıcak egeli arkadaşlarım

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar tekneyi kapatma olayına sanırım giremicez.Rakam olarak anaşabilirdik fakat açıkçası gelicek olan üyelerin durumu tam olarak belli değil öyle olası bir durumda ben mağdur olurum...

Şimdi bir tekne ayarladım Çeşmeden.Saat 10.00 da kalkıyor akşam 6 civarı geri dönüyor ve Çeşmenin birçok güzel koyunu dolaşıyor.
Normalde olan fiyattan biraz indirim sağlıyabildim ama eğer parayı turdan önce verirsek daha iyi olacağını söylediler.Yani bu indirimden dahada fazlasını benim vereceğim bir hesap numarasına ücreti ödemek kaydıyla alabiliriz.

Programa dahi yemek var,İster balık ister tavuk ve makarna.İçecek programa kesinlikle dahil değil 4 tekne sahibi ile görüştüm maliyetlerden dolayı Çeşmede bu sezon dan itibaren hiç bir şekilde içeceğin programa dahil edilmediğini söylediler.Ama fiyatlar fahiş değil alınabilir içilebilir düzeyde.

Normalde Temmuz döneminde tekne fiyatları 30 ila 50 lira arasında kişibaşı değişirken bizim teknemiz kapıda 40 ytl önceden alındığı takdirde 35 ytl imiş.Ben kişibaşı bu rakamı 30 ytl/kişibaşı seviyesine indirtebildim.Diğer turlarla karşılaştırıldığında ve 8 saat denizde ve geminin üstkatının,ferah ve güzel,büyük bir bölümünün bize ayrılıcağını düşünürsek fiyat gayet iyi.

Tekne sahibi ücretleri turdan en fazla 3 gün önce toplamış olmamızı ve mümkünse vermemiz dahilinde bu yeri ayıracağını ve fiyatı vericeğini söyledi.Ödemeleri isterseniz benim vereceğim bir hesap numarasına yatırabilirsiniz yada ogün buluşma sabahı toplar peşin veririz (ama bu durumda indirimi ve yeri kaptırmaktan korkuyorum fakat rica edicem yinede.)

Durum böyle arkadaşlar daha uygun ve şartları iyi bir tur bulamadım piyasaya göre en uygun rakam ve şart bize gelicek olan bu.

Gelicek olan arkadaşlar ne diyorsunuz?;)

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Yeliz hanımın gelirken yanında T-Shirt ve sticker getirme şansı varmı acaba ?? hiç olmazsa kargo parası ödemeyelim :D:D:D

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer genelimiz o şekilde yada herkes o şekilde öderse dediğim avantajları garantileriz iyide olur.Şu anda işyerindeyim akşam hesap numarasını yazarım.Önceden göndermekle alakalı aklınızda herhangi bir soru işareti kalmasın eğer kalırsa isteyenler yeliz hanımın hesap numarasına gönderir oda sonra bana eft yapar.

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Akşam hesap numarasını eve gittiğimde eklerim...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...