5 Haziran gecesi Toplanıyoruz....

Batucan T.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.megachips.org
Batu baska foto yokmu evladım??? :D
diğerleri karanlık zaten o kadar çekmedik ya bize bi tane ufak fotoğraf makinası lazım istediğimizde çıkartıp çekelim :)

tüm izmir torpidosunda taşısın :)

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aman havanı yiyim batu 1 aya kadar vardı sanki yayın :D Ayrıca senin araçta ankaradaki taksiler gibi oldu arka taraf havada hala :kop:

Canın saolsun bende seni beklerim takmak için alayımda önce sonrası gelir ;) Taktıktan sonra GTC jantlarınıda denerim. Gerçi benim jantlara hala rastlamadım belkide 17sini bulur onlarla gezerim.[/quo

saolasın kardeşim ya dediğin gibi hayırlısıyla alalım yarın da takmaya zaman olur illa.jantlarıda bence hiç elleme ama imzanda bidaha baktım da farklı duruyor gerçekten ama illa olucak diyosan ben jant değiştiricem 17 gtc veya yıldız jantı dene derim mutlu tabi bulduğun ilk yıldız benim olsun:D

Batucan T.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.megachips.org
hadi yaylardan sonra ikinizin aracını beraber fotoğrafını da ben çekiyorum :)

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam batu senide aramıza alırız denk gelirse çağrıda gelir 10 numara olur fotolar.

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada gelırım bende ıkı sıyah ıkı kırmızı sahane olur tahmınmce :D

Mutlu KOÇER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamam burak ayıpsın sonuçta izmirde 2 tane astra konuşulsada olur hatta daha iyi olur :)

Batu fotoğraf makinası için bende Compact var bide Sony T200 vereyim sende kalsın.

Çağrı ekonomik durum bu ara otomobil hariç bazı harcamalarım oldu o yüzden sıkıştım gelemedim başka zamana inş.