5. Ankara Buluşması Fotoğraf Konusu...

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 5. Ankara Buluşması Fotoğraf Konusu...

katılan tüm arkadaşlara teşekkürler, fotolar harika olmuş elinize sağlık.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Katılan tüm abilerime ve kardeşlerime teşekkür ediyorum. Güzel bir Pazar buluşması oldu. Bu kadar değerli insanın bir otomobil forumu vasıtasıyla biraraya gelebilmesi gerçekten zor, bu bakımdan forumun kurulumunda emeği geçenlere de  thnxx

Velhasıl buluşma sonrası Ramazandan önceki hafta sonu için sözleştik ve güzel bir MANGAL organizyasyonu daha yapacağız. Gelecek hafta da 4 kişi olarak boya koruma için Deniz abinin arkadaşının akaryakıt istasyonunda bulunan yıkama bölümünü kapatacağız. Yardımı için kendisine teşekkür ediyoruz.

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mücahit çok keyifli bir toplantıydı.Organizasyonu yapan ve katılan tüm arkadaşlara sonsuz teşşekkürler.Sizleri tanıdığıma çok memnun oldum.İnşallah bir dahaki sefere, OPELSİZASLA TÜRKİYE Organizasyonu yapılır da tüm arkadaşların katılımıyla kaynaşmış oluruz.Tekrar teşşekkürler....Mustafa bey (Köylü) resimleri dediğiniz gibi yükleyip size göndermeye çalıştım fakat beceremedim herhalde, tekrar deneyeceğim.Buradan da sayfaya boyutlarını nasıl yükleyeceğim.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Her fotoğrafta varım :D Şaka bir yana gerçekten Mustafa'nın da dediği gibi bu kadar değerli insanın bir araya forum vasıtasıyla gelmesi çok güzel bir şey. Herkes birbirini daha iyi tanıma imkanı buldu. İnşAllah Ramazan öncesi tekrar bir araya geleceğiz. 13 arabayı bile fotoğraf karesine zor sığdırmışken, bir sonraki organizasyona inşAllah daha fazla arkadaşımız katılacak :)

Bir ara, "hadi tüm arabalar servise gidip kaliperlerimizden ses geliyor diyelim, dükkanı kapattıralım" dedim :D

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

mucahitduran link' Alıntı:
Her fotoğrafta varım :D şaka bir yana gerçekten Mustafa'nın da dediği gibi bu kadar değerli insanın bir araya forum vasıtasıyla gelmesi çok güzel bir şey. Herkes birbirini daha iyi tanıma imkanı buldu. İnşAllah Ramazan öncesi tekrar bir araya geleceğiz. 13 arabayı bile fotoğraf karesine zor sığdırmışken, bir sonraki organizasyona inşAllah daha fazla arkadaşımız katılacak :)

Bir ara, "hadi tüm arabalar servise gidip kaliperlerimizden ses geliyor diyelim, dükkanı kapattıralım" dedim :D

Mücahit sana bol bol fotoğrafını çektik ama yemekleri sana ısmarlatamadık  :D

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

madmax50 link' Alıntı:
Mücahit sana bol bol fotoğrafını çektik ama yemekleri sana ısmarlatamadık  :D

Canınız sağolsun. Bu arada 46 numaralı sipariş senindi. Pideni aldın ve yedin değil mi? :D

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

mucahitduran link' Alıntı:
Canınız sağolsun. Bu arada 46 numaralı sipariş senindi. Pideni aldın ve yedin değil mi? :D

Bırakırmıyım, eve getirdim akşam yiyeceğim  ;)