4. Ankara Buluşması

• Konuyu başlatan madmax50
  • Başlangıç tarihi
M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt: 4. Ankara Buluşması

gogoank link' Alıntı:
hocam elinizde hazırda plaka ledi varsa hiç ebay dan siparişe girişmeyim. yanınıza kıvrılır gelirim. akşam trafiğinden sonra gelirim. :D

Dostum ebayden 10'luk paket sipariş ettim, şuan kargoda haftaya gelir sanırım. Ebay kullanmayan arkadaşlara hediye edeceğim. Sen ebayden siparişini geç fiyat olarak çok ucuz zaten. 10 tanesi 10 dolar.

http://www.ebay.com/itm/400404176743?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Abi bende turuncu gunduz farı icin sana danisiyim. Benimki sonuk yanmaya basladi. Orda halleder miyiz?

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt:

ouzhn06 link' Alıntı:
Abi bende turuncu gunduz farı icin sana danisiyim. Benimki sonuk yanmaya basladi. Orda halleder miyiz?

Kaliteli camı turuncu olan ampul satan bir yer var yakınlarda pm'den göndereyim.

Cebelli59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cok gelmek isterdim ama tatil dolayisiyla Istanbula gidecegim ama kapi kolu led ve led plaka icin takipteyim.

Cebelli59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Forumda birçok arkadaş led işlemlerini merak ediyor. Navimaster navigasyonu incelemek isteyenler için de güzel olacaktır. Birçok arkadaş Keçiören bölgesinde benim gibi. Belki halı saha maçı bile ayarlarız okkk

Abi nerede oturuyorsun bi ara kapi kolu ledleri ve led plaka icin yanina ugrayabilirim :)

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Cebelli59 link' Alıntı:
Abi nerede oturuyorsun bi ara kapi kolu ledleri ve led plaka icin yanina ugrayabilirim :)

ziraat mahallesindeyim, ilbank arkasında. Tabiki gelmden önce buradan mesaj atın haberleşelim.

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Evet Angaralılar 19 Ocak Pazar günü Keçiören Botanik Parkta toplanalım diyorum. Katılıma göre mangal partisi de yapabiliriz :) Birçok arkadaş led montajı için bekliyor. Vites altı ve kapı kolu ledleri montajını beraber yaparız. Burada arkadaşlar yaptırmak istediği uygulamaları yazarsa bende malzeme konusunda yardımcı olurum.

֖zellikle led plaka ışığı uygulama konusunda hediye sürprizlerim olacak.

arkadaşlar  saatini ve yerini kesinleştirelim ben varım...  :D

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

akşam saatleri olursa kesinlikle gelirim. ilk buluşma saatlerine yetişememiş olsam dahi sonuna yetişmeye çalışırım. pazar günü saat 11 de afyondan çıkacağım.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

ercan_0636 link' Alıntı:
arkadaşlar  saatini ve yerini kesinleştirelim ben varım...  :D

Abi 19 Ocak Pazar günü Keçiören Botanik Park halı sahaların önünde buluşalım. Mekan seçimi birçok üyenin Keçiörende olması dolayısıyladır. Botanik Parkın hayvanat bahçesi önünü bilenler vardır, oturup çay içilebilecek güzel bir ortam. Park sorunu da yok.

Pazar olması bakımından buluşma saatini öğle saatleri yapalım. Akşam olmasın zira birçok arkadaşa ledler konusunda yardımcı olmaya çalışacağım. Saat 13:00 uygun gibi görünüyor.

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tamam kardeşim beni ve yanımda +1 astra j  arkadaşımla listeye dahil ederseniz görüşmek üzere....teşekürler steeringwheel