3D Led Tv ler

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

murattarum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende samsung 46d8000 var,3d reklamlarda abartılı ama normal 2d için bile alırdım,yıllardır 70 ekran tüplü televizyonda televizyon seyrettiğimizi sanıyormuşuz...birde 3d bence sinemada seyredilmeli.

Son düzenleme:

Alican66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kullanımda 3D gözlüklerin hissedilir seviyede yani reklamlardaki gibi insanı yerinden zıplatacak çığlık attıracak seviyede etkisi oluyormu peki?Bu konuda deneyimlerin nedir?

Geçen kış 3D Led Tv aldık. Adam 3 boyutlu izlersiniz herşeyi felan dedi kandırdı bizi yaklaşık 800 lira fazla verdik 3 boyutlu izleyebilmek için :D Nerdeyse 1 senedir 3 boyutlu hiç birşey izleyemedik :D Bazı arkadaşlarım herşeyi 3 boyutlu izleyemezsin dediler ,bazıları 3 boyutlu film felan indirip izlemen lazım dediler. İndirdim ama yine izleyemedim 3D video desteklenmiyor gibi birşey söylüyor. Yani benden sana kardeş tavsiyesi 3 boyutlu diye gidip boşu boşuna paranı verme abicim :( İnan hiç bi işe yaramıyor ,öyle televizyonda izlediklerimiz felan tamamen abartma şimdiki aklım olsa hayatta aldırmazdım ben :)

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3d film formatlarıyla oynaman lazım. direk indirip izlemen zor. ayrıca tv alırken sırf 3d için alınması çok saçma. sinemada izlemek bence de daha mantıklı. yayındaki kanalların hiç birisi 3d yayın vermiyo. o yüzden 3d biraz lüzumsuz gibi.

Alican66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3d film formatlarıyla oynaman lazım. direk indirip izlemen zor. ayrıca tv alırken sırf 3d için alınması çok saçma. sinemada izlemek bence de daha mantıklı. yayındaki kanalların hiç birisi 3d yayın vermiyo. o yüzden 3d biraz lüzumsuz gibi.

İnternetten indirdim 3D formatında. Flash belleğe attım. Belleği televizyona taktım. Değişen bişey yok. :mad: Yolum düşerse soracağım arkadaşa sorunu neymiş bunun.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnternetten indirdim 3D formatında. Flash belleğe attım. Belleği televizyona taktım. Değişen bişey yok. :mad: Yolum düşerse soracağım arkadaşa sorunu neymiş bunun.

İnternetten indirilen flimlerin tam anlamıyla 3D formatıyla yüklenip indirilebileceğine inanmıyorum.Mutlaka orjinal flimlere 3D formatınıd esteklemesi için özel bir programla orjinal yüklendiğine inananlardanım.Tabi ne kadar doğrudur bu işin içinde bir arkadaş daha iyi bilir.

demir-1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bütün TV lerde LED veya LCD fark etmez ekranboyutu büyüdükçe netlik bozuluyor , evimde 82 LCD 'den 66 LCD daha net gösteriyor oysa 82 LCD HD yayın olduğu halde , buna iyi dikkat etmek lazım ayrıca büyük ekrana oldukça uzaktak bakılmalı.

osmannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende bu yaz 42lm620s 3D Led tv aldım. Görüntü kalitesinden memnunum. Çogu video formatını da usbsinden oynatıyor. Bende 100 kadar film vardı hepsini açtı. usbde film izleyecekseniz desteklediği video formatlarına dikkat etmek lazım. dual play var ama onu kullanmadım. 3d si var ama açıkçası pek iyi değil. Uyduda 3d test yayınıda var ama o da derinlik olarak var. 3d de normalde görüntü televizyonun dışında olması gerekiyorken bunlardaki 3d de televizyonun derinliklerinde film oynuyormuş izlenimi veriyor.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
İnternetten indirilen flimlerin tam anlamıyla 3D formatıyla yüklenip indirilebileceğine inanmıyorum.Mutlaka orjinal flimlere 3D formatınıd esteklemesi için özel bir programla orjinal yüklendiğine inananlardanım.Tabi ne kadar doğrudur bu işin içinde bir arkadaş daha iyi bilir.

bende 3 tane film indirdim notebookum 3d destekliyor diye görüntüyü çiftlemekten başka işe yaramıyor yani aynı görüntüden yan yana iki tane var ama oyunlarda öyle olmuyor

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar LG nin ürünleri arasında bir 3D tv de 4 adet 3D gözlük+2 adet dual play gözlük var diyorlar.Bu dual play gözlük nedir ve 3D gözlüklerden farkı nedir?