30.000km bakımını yaptırsam mı?

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 30.000km bakımını yaptırsam mı?

Bujileri servisten alın ve hepsini dışarda değiştirin. Yağ filtresi, hava filtresi, yağ. Zaten geriye balata spreyi sıkmak kalıyo onuda alın 10 liraya würth marka kendiniz haftada bir sıkın. İnanın değmez servise gitmeye. Zaten çoluk çocuğu doldurmuş bütün servisler. Adı servis  rockk

porshe_82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖ncelikle herkese merhaba;  Arkadaşlar bu servis fiyatlarını biraz araşırmaya çalıştım 30 bin  bakımı için,  istanbulda bütün opel servisleri sözleşmiş gibi 650-680 arası fiyat veriyorlar. Benim aracımında garanti süresi bittiği için bukadar para verilmesi taraftarı değilim açıkcası. ֖zel servislerdede bu işi güvenilir şekilde yapan bi yer varmıdır ? Tavsiye ettiğiniz bi servis varmı  thnxx

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

porshe_82 link' Alıntı:
֖ncelikle herkese merhaba;  Arkadaşlar bu servis fiyatlarını biraz araşırmaya çalıştım 30 bin  bakımı için,  istanbulda bütün opel servisleri sözleşmiş gibi 650-680 arası fiyat veriyorlar. Benim aracımında garanti süresi bittiği için bukadar para verilmesi taraftarı değilim açıkcası. ֖zel servislerdede bu işi güvenilir şekilde yapan bi yer varmıdır ? Tavsiye ettiğiniz bi servis varmı  thnxx
http://www.opcopel.com/iletisim.asp

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Selam Arkadaslar,

Ocak sonunda aracimin 3. yasi doluyor.Su anki km 16500. Gecen yil arabami Türkiye"den getirirken 2. yil bakimini 11 bin km de yaptirmistim.Az kullandigim icin de herseyini degistirtmeyip sadece önemli islemleri yaptirarar servisten 380 Lira ile cikabilmistim.

Simdi yaklasik 6 bin km sonra 3. yil bakimini yaptiricam.Burdaki servis 280 Euro gibi bir fiyati var diyor.Ama bu komple bakim. Acaba ayni 2. yilda oldugu gibi önemsiz kisimlari disarda birakip fiyati asagi cekebilir miyim diye bakicam.

Acaba 30 bin bakimi icin yapilan islemleri ve fiyatlarinin göründügü bir listesi olan var mi? Bu bakimda az yol yapilmissa hangi kalemler disarida birakabilirdi? Bu bilgiyi benimle paylasabilen olursa cok faydali olacak.

Tesekkürler

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bence garanti doluyorsa servise gitmeyin . sonuçta serviste çalışan ustaları biliyoruz . usta demeyelim servis çalışanı diyelim . dışarıda saçma sapan sanayilere tabiki götürmicez aracımızı ama işini profesyonelce yapan tecrübeli birçok işletme var . arkadaşım wolksvagen golf aracını bosch özel servisinde yaptırıyor bakımlarını çok memnun ve fiyat uygun . bizim astralarada hakimseler bende oranın yolunu tutacam :)

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Servislerde resepsiyonda sizi gülümseyerek karşılayan ve işiniz bittiğinde kredi kartınızı nazikçe slip çeken kızın ve endüstri meslek motor veya otomotiv gibi bir bölümden mezun okullu temiz akça pakça servis danışmanı arkadaşın maaş ödemesine katkıda bulunmak istiyorsanız garantiden sonra servise gitmeye devam edebilirsiniz.

Ben şahsen garanti bitimi Opel araçlara hakim gerekli teknolojik altyapısı olan özel bir servise gitmeyi düşünüyorum.

by_lotto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Burock3427 link' Alıntı:
Servislerde resepsiyonda sizi gülümseyerek karşılayan ve işiniz bittiğinde kredi kartınızı nazikçe slip çeken kızın ve endüstri meslek motor veya otomotiv gibi bir bölümden mezun okullu temiz akça pakça servis danışmanı arkadaşın maaş ödemesine katkıda bulunmak istiyorsanız garantiden sonra servise gitmeye devam edebilirsiniz.

Ben şahsen garanti bitimi Opel araçlara hakim gerekli teknolojik altyapısı olan özel bir servise gitmeyi düşünüyorum.

aynen bende sizin gibi düşünüyorum..
zaten km dolmadığı için yıllık bakıma sokmuştum aracımı.. bir daha ki bakıma da garanti biteceği için hiiiiçç  işimm olmazzzzz  servisle...

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracın garantisi bittiği için 30bin bakımını özel serviste 190 liraya yaptırdım.

Yapılan işlemler :

Mobil 1 yağ- 4 litre 5w-30
Yağ filtresi
Hava Filtresi
Polen Filtresi
Balans

Servis 470 lira fiyat istemişti  kızgınkırbac

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

O simdi asker link' Alıntı:
Aracın garantisi bittiği için 30bin bakımını özel serviste 190 liraya yaptırdım.

Yapılan işlemler :

Mobil 1 yağ- 4 litre 5w-30
Yağ filtresi
Hava Filtresi
Polen Filtresi
Balans

Servis 470 lira fiyat istemişti  kızgınkırbac

Fiyat gayet uygun, güle güle kullan valla. :)