30.000 Bakımı Servis Önerisi?

hanz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle merhaba arkadaşlar konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Araçım şuanda 27.250 Km'de 30.000 Bakımını yaptırmak için Topkapı / Odak bayisine gittim ve görüştüm Toplam Servis Ücreti ve KDV ile birlikte 570 lira dediler ve Araçım Odak çıkışlı olduğu içinde %10 Gibi bir indirim uyguladılar. Değişen parçaları ise Hava , Polen , Mazot , Yağ Filtreleri Aklıma gelmiyen parça varsa kusura bakmayın Sizce ne dersiniz Araçım Servis kayıtlı olsun istedim Dışarıda yaptırmak istesem aynı parçaları 200 lira'ya geliyor Sizin Fikirlerinizi öğrenmek istedim Yönlendirirseniz sevinirim Teşekkürler.

GFB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar oncelikle,size soylenen %10 indirim opel in kandırmacası.butun servısler herkese yapıyor o indirimi.yenibosnadaki ataköy opel i dusunebilirsiniz eğer yetkilinin dışına çıkmayacam derseniz ama fiyat en fazla 5-10 lira oynar o da kullandıkları yağ ın markasındandır diye dusunuyorum.bazısı gm kullanıyor bazısı mobil veya castrol.

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Servis kayıtlı olsun derseniz, fiyat her türlü pahalı olacaktır. Triger değişimi içeren 60 bin bakımı gibi kritik bir bakım olsa anlarım da, filtre grubu ve yağ değişimi için bu paraları vermek isterseniz sizin bileceğiniz şey.
Araç servis kayıtlı olunca ne oluyor, o da ayrı bir soru tabi. Dışarda yaptırdığınız bakımların faturalarını saklayın madem. Satarken alıcıya gösterirsiniz. Bunu itimat etmeyen kişiye de arabayı zaten satmayıveririm olur biter.

hanz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar oncelikle,size soylenen %10 indirim opel in kandırmacası.butun servısler herkese yapıyor o indirimi.yenibosnadaki ataköy opel i dusunebilirsiniz eğer yetkilinin dışına çıkmayacam derseniz ama fiyat en fazla 5-10 lira oynar o da kullandıkları yağ ın markasındandır diye dusunuyorum.bazısı gm kullanıyor bazısı mobil veya castrol.

Yağımı kendim alsam peki nasıl olur ? fiyat düşermi yoksa yinemi aynı parayı verrim ben araçı aldığımda tüm servis kayıtları vardı o yüzden bende bu bakım'da da serviste olsun istedim şimdi satmaya kalksam adam bana sorucak servis kayıtlımı diye yalan söylemekte istemem ortam acayıp olmaya başladı :)

hanz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Servis kayıtlı olsun derseniz, fiyat her türlü pahalı olacaktır. Triger değişimi içeren 60 bin bakımı gibi kritik bir bakım olsa anlarım da, filtre grubu ve yağ değişimi için bu paraları vermek isterseniz sizin bileceğiniz şey.
Araç servis kayıtlı olunca ne oluyor, o da ayrı bir soru tabi. Dışarda yaptırdığınız bakımların faturalarını saklayın madem. Satarken alıcıya gösterirsiniz. Bunu itimat etmeyen kişiye de arabayı zaten satmayıveririm olur biter.

Dışarda yaptırırsam da tabi ki fiyat çok düşüyor kendi ustam var parcacım var ama babam biraz takıntılı insan olunca böyle oldu :)

Ehkonca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Forumlarda hep bu konu tartışılır ben okuduklarım ve tecrübem ile size ciftkurtlar veya atakoy derim ama kullanılan yağ önemli bence castrol olması iyi olur.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
benim corsa içinde aynı fiyatı çıkardılar parçalar 130 tl civarı tutuyor dışarıda yaptırsan 30 tlde işçilik de 160tlye herşey tamam

GFB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maddi açıdan sıkıntınız yoksa yetkili servisinde yaptırmanın hıcbır zararı yok aksine faydası var her zaman için sizin de içiniz rahat etsin servis kayıtlı olsun.yetkiliye gidin aracınızı rahat rahat teslim edin derim ben öyleyse