3 Soru ? ACİL

qermanymuscLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1. Aracım 10 pLaka 16 pLaka ya çevireceğim suanda plaka değişimi kaç liradır ve bi gunde halledilir bi işmi ?

2. Aracımda starlux gaz sistemi war ama her tarafından gaz kacırıyor gazda cok yakıyor . bursada oturdugum ıcın starlux bayii si burda yok istanbulda var gidip istanbula ayarlarını tamırını yaptırayım dıyorum ama her arıza verdıgınde istanbula gitmekte var . Yeni Bi gaz sistemi taktırayım diyorum fikirleriniz nelerdir siz oLsanız ne yapardınız ?

3. Cam filmi yaptırdıgınızda ruhsata işleme olayını cam filmi yapan firmamı yaptırıyor yoksa sizmi sonradan işletiyorsunuz ?

Mert Pekcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1. Aracım 10 pLaka 16 pLaka ya çevireceğim suanda plaka değişimi kaç liradır ve bi gunde halledilir bi işmi ?

2. Aracımda starlux gaz sistemi war ama her tarafından gaz kacırıyor gazda cok yakıyor . bursada oturdugum ıcın starlux bayii si burda yok istanbulda var gidip istanbula ayarlarını tamırını yaptırayım dıyorum ama her arıza verdıgınde istanbula gitmekte var . Yeni Bi gaz sistemi taktırayım diyorum fikirleriniz nelerdir siz oLsanız ne yapardınız ?

3. Cam filmi yaptırdıgınızda ruhsata işleme olayını cam filmi yapan firmamı yaptırıyor yoksa sizmi sonradan işletiyorsunuz ?
Cam filmi cezasını kalktıgı söyleniliyor ama savcılık izini filan almak gerekiyormuş filmli kullanabilmek için sanırım biraz uzun gibi gözüküyo oda

aycan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımda lpg olarak zavoli marka var ben çok memnunum ..performansta kesinlikle değişme yok tabii kaliteli lpg alırsan devamlı

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende brc var memnunum sorunsuz ama klımada dusus oldugu barız bellı oluyor benzınde hıssettırmıyordu o kadar ama lpgde hıssettırıyor

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 kaç saat içind milletin işi gücü yok deli gibi bilgisayar başında bekleyip konulara cevap yazar. Hemde pazar günü. İsyanınız gereksiz.
Ayrıca cam filmini daha ruhsata işlenmiş halini görmedim
10 plakayı 16 çevirmek istiyorsunuz size bir fikir vereyim. Hangisinin trafik sigortası düşükse ona geçirin plakayı derim. ama balıkesirin bursadan düşük olması lazım trafik sigortası. Yüz ölçümü / araç sayısı orantılı olduğu için balıkesirin trafik sigortası daha düşüktür.
Lpg sistemininde değişmesi iyi olur heryerden gaz kaçırıyorsa...

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

10 Plakayı 16'ya aynı gün içinde geçirebilirsin...
Gidersin bir trafik takipçiye dosya oluşturuyorlar, veriyorsun 10-15 TL bunlara,
sonra trafik tescile gidiyorsun veriyorsun dosyanı,
sıradaki plakayı istersen sorun yok
ancak ben açığa çıkmış plakalardan bakarak almak istiyorum, yok ismimin başharfleri olsun, yok şekilli olsun (16 MP 911 vs. gibi) dersen 100 TL'den kapıyı açıyorlar... Bu arada ikametin de önemli, MP gibi plakalar atıyorum mudanya plakasıysa ve senin ikametin çekirgeyse alamazsın o da önemli...
16 CCC 16, 16 BRS 16 gibi başı sonu 16 olsun dersen 500 TL'den kapı açıyorlar...
Ruhsat değişimi 135,5 TL... Zorunlu trafik sigortana da plaka değişikliği diye damga basıyorlar yeni plakanı yazıyorlar...
Sonra gidiyorsun plakanı bastırıyorsun şöförler odasında, onun da çifti 30 TL...
Toplamda ekstrasız 135,5 (Ruhsat) +30(Plaka) +10(Trafik Takipte Dosya Oluşturma)= 175,5 TL gibi bir rakama değişiyor...

2. benzeri babamın başına gelmişti, regülatör değişti sorun giderildi ona bir bakın derim... olmadı toptan değiştirebilirsiniz ama masraflı olur... 96 2.0 İ GLS A kasa landirenzo izmirde 1800 TL...

3. cam filminin ruhsata işletilmesi gibi bir durum yok... Tuvtürkte detaylı bilgi var, sadece fabrika çıkışlı camlar izinli, diğerleri hafif kusurlu olarak geçiyor, ancak trafik polislerinin insiyatifine kalırsın...

qermanymuscLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10 Plakayı 16'ya aynı gün içinde geçirebilirsin...
Gidersin bir trafik takipçiye dosya oluşturuyorlar, veriyorsun 10-15 TL bunlara,
sonra trafik tescile gidiyorsun veriyorsun dosyanı,
sıradaki plakayı istersen sorun yok
ancak ben açığa çıkmış plakalardan bakarak almak istiyorum, yok ismimin başharfleri olsun, yok şekilli olsun (16 MP 911 vs. gibi) dersen 100 TL'den kapıyı açıyorlar... Bu arada ikametin de önemli, MP gibi plakalar atıyorum mudanya plakasıysa ve senin ikametin çekirgeyse alamazsın o da önemli...
16 CCC 16, 16 BRS 16 gibi başı sonu 16 olsun dersen 500 TL'den kapı açıyorlar...
Ruhsat değişimi 135,5 TL... Zorunlu trafik sigortana da plaka değişikliği diye damga basıyorlar yeni plakanı yazıyorlar...
Sonra gidiyorsun plakanı bastırıyorsun şöförler odasında, onun da çifti 30 TL...
Toplamda ekstrasız 135,5 (Ruhsat) +30(Plaka) +10(Trafik Takipte Dosya Oluşturma)= 175,5 TL gibi bir rakama değişiyor...

2. benzeri babamın başına gelmişti, regülatör değişti sorun giderildi ona bir bakın derim... olmadı toptan değiştirebilirsiniz ama masraflı olur... 96 2.0 İ GLS A kasa landirenzo izmirde 1800 TL...

3. cam filminin ruhsata işletilmesi gibi bir durum yok... Tuvtürkte detaylı bilgi var, sadece fabrika çıkışlı camlar izinli, diğerleri hafif kusurlu olarak geçiyor, ancak trafik polislerinin insiyatifine kalırsın...

Bugun Verdim atikere akşama alcam aracı !. ordanda yeni egzosuma kavuscam aksam foto cekıp yorumlarınıza bırakıcam . plaka ısını erteledım uzun hıkayeymıs :D

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence de gerek yok... boşuna Zorunlu Trafik Sigortan'da artar... Bursa 4. Büyük şehir değil mi? En yüksek Zorunlu Trafik Sigorta bedelleri sırasıyla İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Adana plakalarda diye biliyorum...