3 araç içinden hangisi acil

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
toyota forumlarına hiç bakmadım ama bende araba alacak olsam alman alırdım =) büyük ihtimallede opel veya vw olurdur bu da =))

5 kişi doluşup erciyese çıkacaksanız ve bayılma istemiyorsanız 1.3 sizi tatmin etmez. bence de tercihiniz focustan yana olsun.

hdereli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
donanım ve fiyat konusunu bi kenara bırakacak olursak , kesinlikle Focus TDCI 110 hp.. üzerinde Volvonun da kullandığı motor var. ikinci el piyasası da çok hareketli.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 kişi erciyese en az corolla kadar çıkarsınız. 1.3 motor sandığınız kadar cansız bir motor değil devirini bulduğu andan itibaren yani turbo tam verimli çalışmaya başladığı andan itibaren performansında bir sıkıntı duymazsınız. ben dayımın corsayla 6 kişi dimdik köy yolunda birde sarı mıcırlı yolda dur kalk dur kalk gittim. corsa 75 bg astra 90 bg. kasa olarak corsada 1250 kg :D düşünün artık. astraylada çok rahat dik rampa çıkarsınız yani :)
bu arada efsane kasadan sonra gerçekten corolla bitmiş :)

onur0628

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba bu aralar acil araba ihtiyacım var diger konumda belirttim ama oraya cevap cok geç geliyor yeni konu acmak istedim aşağıda üç araç ilanı veriyorum bunlardan hangisini tercih etmeliyim.kısa acıklama yapmayıp biraz acıklarsanız fiyat performans konfor vs.vs. şeklinde cok iyi olur.

günlük 80 km sadece işe gidiş geliş yapıyorum.hem az yakan hemde aile arabası olacak.araç full dolu olunca performansı fazla etkilenmeyecek.
aşağıdakilerden hangisini almalıyım sebebiyle birlikte lütfen.modele takılmayın max bütce 40 bin tl

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-ilk-sahibinden-opel-astra-98119756/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...fort-extra-toyota-corolla-dzl-104538877/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...5000-binde-2009-tdci-focus1.6-104496400/detay
Ben opel kullanıcısı olarak opel derim km de az benim araçla ayı çok seri kalkışlar istemiyorsan çok iyi bir araç fort benimde istediğim ve çok araştırdığım bir araçtı ama yakıtlatının fazla olduğunu duydum toyotaya gelince o tartışılmaz çok sağlam bir araç parça ömrü çok uzun yakıtlarını bilmiyorum ama parça uzun ömürlü olduğu kadarda pahalı ve arabanın tek kusuru çok alçak oluşu opelin altı çok yüksek bakımları düşük maliyette ve agrasif kullanım söz konusu olmadığı sürece çok tasaruflu bir araç benim kendi ölçümüm sonucu 100 km de 4.3 litre ve 120 km yi düşmedim otobanda 140 da yaptım ama 6. vites oluşu aracın bu hızlarda bile fazla yakıt yakmasını önlüyor.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben opel kullanıcısı olarak opel derim km de az benim araçla ayı çok seri kalkışlar istemiyorsan çok iyi bir araç fort benimde istediğim ve çok araştırdığım bir araçtı ama yakıtlatının fazla olduğunu duydum toyotaya gelince o tartışılmaz çok sağlam bir araç parça ömrü çok uzun yakıtlarını bilmiyorum ama parça uzun ömürlü olduğu kadarda pahalı ve arabanın tek kusuru çok alçak oluşu opelin altı çok yüksek bakımları düşük maliyette ve agrasif kullanım söz konusu olmadığı sürece çok tasaruflu bir araç benim kendi ölçümüm sonucu 100 km de 4.3 litre ve 120 km yi düşmedim otobanda 140 da yaptım ama 6. vites oluşu aracın bu hızlarda bile fazla yakıt yakmasını önlüyor.

astranın altı corolladan daha yere yakın. corolla yüksek olduğu için altına fazla hava aldığından dolayı sallantı olayı oluyor...

thenorthstar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bunların kmsi yüksek degilmi.gerçi benim gösterdiğim örnekte de km yüksek ama olsun :)
ford ta km yi kafaya takmalımıyız.

yani olay şu
birisi 2011 model 30000 binde opel astra digeri 2010 model 80000 de focus parası aynı 40000 tl civarı

opel olacak gibi ama gönlün hala focustan yana :)