2A otogaz, kesinlikle tavsiye ediyorum...

Rotweiler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.azmiallusoglu.com
Merhabalar,

Biliyorsunuz aylardır aracıma güvendiğimiz biryerde LPG periyodik bakımlarını yaptırmak ve bazı sorunları gidermek için biryer arıyordum.

Atılım Otogaz nickli arkadaşın bir topicde(Birkaç topic altta) yazdığı bir yazı sayesinde kendilerini bayii listesinde bulunan telefonlarından aradım ve müsaitlik aldıktan sonra, şaşmazdaki yerlerine gittim.

Yeni bir binaya taşınmalarına rağmen BRC marka(Ki sadece bu markaya hizmet veriyorlar)sı ile ilgili hertürlü ekipmanla 30 dakika sürmeden işimi halleder duruma getirdiler. Hatta bir veri okuma hatası çıktı ve tam ayarları ECU'ya yükleyememesine rağmen sorunu kısa sürede tespit edip çözdüler ve en günvel yazılım+iki fitre+kalibrasyon 50 TL verdim çıktım ve şimdi gerçekten memnunum.

Uzun süredir geç LPG'ye geçiş, yüksek devirde basınç kesme gibi bütün ama bütün şikayetlerimi teker teker dinledi ve bunları dinlemeyi KENDİ SORDU Ali usta. O sırada ben oturdum izledim, bir de köpekleri var onunla oynadım =))

Burdan 2A Şaşmazdaki dükkan sahibi ve Ali ustaya çok çok teşekkür ediyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum.

Haberiniz olsun.
0312 278 76 66

Atılım Otogaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.atilimotogaz.com
Yetkili servisleri tercih eden herkesin nerde olursa olsun aynı memnuniyeti tadacaklarına inanıyorum.
Kaliteyi zaman belirler, önce kaliteli hizmet

vcorvetttte

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Açıkcası ben aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Başımdan geçeni kısaca anlatıyım;

Honda Cr-v aracımda problem vardı götürdüm 180 TL istediler Garantiden çıkalı 7 gün olmasına rağmen neyse verdim yaptırdım ama biraz tartıştım. Ayar falan herşeyini yapıp yolladılar beni. Sonra farklı bir Brc'yi arayıp parçanın fiyatını sorayım dedim bir baktımki 130 TL dediler. Tabi hemen 2A mühendisliği aradım ve isyan ettim nasıl oluyorda liste fiyatından farklı bir fiyata verirler diye yine tartıştım (Liste fiyatından verildiğini heryerde fiyatların aynı olduğu söylenmişti bana.) Neyse şikayet falan yazdım mail ile yetkili yerlere sonra beni geri çağırıp özür dileyip 50 TL geri verdiler ama aracımda problem vardı çok fazla yakıyordu 4 depo bu şekilde kullandım , belki çok trafiğe girmişimdir , kullanımdan dolayı falandır diye. (1 depo yani 100TL ile 300km yerine 200 km civarında gidebildim). Sonra farklı bir Brc ye gittim Topkapı sanayi sitesinde bir Yetkili Servise ve ayarının yanlış yapıldığını söylediler.

Yani kısacası benim fikrim; Tartıştığım için bana fazla fiyat söylediler buda yetmiyormuş gibi ayarı özellikle çok yaksın diye ayarlayıp yolladılar beni tabi bu şekilde 4 depoda 150 TL zararım oldu. Yani 130TL lik parça bana geldi 300 TL ' ye. Bilmiyorum kimsenin günahını almak istemem ama olay bu BENCE doğru esnaf değiller.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
herkezin memnun olduğu bi tüpçü yok ben anlamadım bu sektörü