29 Eylül Salı ;)

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
once gelmıcektım araba sıkıntım vardı sora garajdakı arabaları unutmusum bır ındım baktım arabalar orda aldım c.c yı aradım sonra karsıya gectık umıtı aldık meshur ıtıyle beraber sonra mangala geldık savas abı ıyı muhabbet ettık abatın acısını cıkarttık :) yapımda egemı gecmıyen mustafa kardesımıze her ne kadar combocular kızgın olsamda bır ona kızamıyrum :) herkeze tesekur ederım ıslerım yogunlugundan dolayı sıteye fazla vakıt ayıramıyurm :)

06volkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara çayyolunda oturan arkadaş varmi aranizda yan yana piknik yerine kadar gitcez :d ben çayyolunda koru sitesindeyim

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Uzun bir ayrılıktan sonra tekrar beraberiz. Bu arada 15 günlük İstanbul, Çankırı, Kastamonu, Ankara, İzmir turundan sonra tilki misali eve döndüm. Kandilli buluşması gerçekten güzeldi. Gündüz Opel Team ziyareti, akşam boğazın eşşiz güzelliği ile birleşince ilaç gibi geldi. Kimse yiyecek içecek az demesin, herşey boldu, ben şahidim. Gösterilen yakın ilgi için bütün opelimnet ailesine teşekkür ederim. Bende de bir iki resim var birazdan ilave edeceğim. Özellikle ayyaş köpek ile Meliğin boğuşması geceye damgasını vurdu diyebiliriz. Tekrar sağolun varolun.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kandilli'den boğaz köprüsü
sany1367.jpg

sany1370m.jpg

sany1372.jpg

Son düzenleme:

OKİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzun bir ayrılıktan sonra tekrar beraberiz. Bu arada 15 günlük İstanbul, Çankırı, Kastamonu, Ankara, İzmir turundan sonra tilki misali eve döndüm. Kandilli buluşması gerçekten güzeldi. Gündüz Opel Team ziyareti, akşam boğazın eşşiz güzelliği ile birleşince ilaç gibi geldi. Kimse yiyecek içecek az demesin, herşey boldu, ben şahidim. Gösterilen yakın ilgi için bütün opelimnet ailesine teşekkür ederim. Bende de bir iki resim var birazdan ilave edeceğim. Özellikle ayyaş köpek ile Meliğin boğuşması geceye damgasını vurdu diyebiliriz. Tekrar sağolun varolun.

Abicim o akşam aramızda olman bizleri çok sevindirdi yanımızda olmandan dolayı ben teşekkür ederim

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Et azdı diyenler için. Arkadaşlar sağolsunlar çift mangal çalıştılar.
sany1375.jpg

sany1376.jpg

sany1381.jpg

sany1380.jpg

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Abicim o akşam aramızda olman bizleri çok sevindirdi yanımızda olmandan dolayı ben teşekkür ederim

Sağol Oktay. Sıcak bir buluşma oldu. En çok Melii'nin ayyaş köpek tarafından parçalanmadan eve tek parça halinde dönebilmesine sevindim. O kadar boğuşmadan sonra Allah korumuş valla.

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abıı bende 7 tane var bunlar ne kı :) ıyı kı geldın abı ıyı muhabbet oldu :)