26 | Eskişehir | 26

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siz eskişehirde biz istanbulda toplanıyoz. En ,y,s, toplanıp İstanbula gelin hep beraber olalım :D

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
Arkadaşlar daha önce de konusu olmuştu. 3-4 kişilik buluşmalar forum organizasyonu değildir. Sizler görüşmek istiyorsanız zaten aranızda konuşup buluşabilirsiniz.

Bizler de İstanbul' da bazen 3-4 kişi toplanıyoruz ama foruma " İstanbul Buluşması " diye başlık açmıyoruz. Forum organizasyonları belli bir programı olan ve belli bir katılım sayısının üzerindeki buluşmalardır. Dolayısıyla sizlerin 3-4 kişi olarak buluşmasına Opelim Eskişehir Buluşması adını veremeyiz. Bunlar gibi her ilde 3-4 kişilik buluşmalara isim versek Türkiye' nin her ilinde organizasyon yapmış tek forum olarak tarihe geçeriz zaten...

Tanışmanız için zaten bunun adına Opelim Eskişehir Buluşması demeye de gerek yok. Zaman içinde daha kalabalık ve programlı olarak bir araya geldiğinizde o zaman bizler de destek veririz.

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla ii düşünmüşsünüz ama başkanında dediği gibi daha çok opelci bulmamız lazım organizasyon olabilmesi için zaten bu aralar gelmem zor ama ocaktan sonra opelci kardeşlerimle tanışmak isterim bertoneci kardeşim senin kırmızı bertoneni biliyorum inş. seninlede tanışırım bana kalırsa sadece forum oluşturalım saf çoğunluğu oluşturdukmu bi organizasyon düzenleriz daha ben bu sitede yeniyim hata yaptıysam affola herkese keyifli sürüşler
:good:

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
EE abi koskoca sitede bu kadarnı eskişehirli var :eek: yani eskişehirde opelci bulmak çok zor heralde şaka şaka eskişehirlileri buraya bekliyoruz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...