26.10.2014 - Ankara Gordion Buluşması (Kapı Kolu-Vites Altı LED içerir)

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 26.10.2014 - Ankara Gordion Buluşması (Kapı Kolu-Vites Altı LED içerir)

tebrilker..

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Orhan kardeşim sağolsun bana da haber vermişti ama geçerli bir mazeretim vardı o yüzden katılamadım :) Evlilik hazırlıkları, mobilya alışverişi vs :)

Eline sağlık Orhan  greatt greatt greatt greatt

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

chiv link' Alıntı:
Orhan kardeşim sağolsun bana da haber vermişti ama geçerli bir mazeretim vardı o yüzden katılamadım :) Evlilik hazırlıkları, mobilya alışverişi vs :)

Eline sağlık Orhan  greatt greatt greatt greatt
Bir sonrakine inş telefinu olan arkadaşları aradim hayirli oksun ömür :)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ac@d link' Alıntı:
orhan kardeşim ellerine sağlık, mücahit kardeşimede öncülük yaptığı için ayrıca teşekkürler,   special_Yeah special_Yeah  konu başlığını görmedim, görseydim sizlere katılırdım, aradan uzun zaman geçti arkadaşları özledik,
Saolasin uğur abi ani oldu bir sorakine beraber oluruz insallah allah nasip ederse :)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Biz bir aileyiz bunu hepimiz biliyoruz farkımız ise hiçbir amaç güdülmeden sadece muhabbet ve dostluk için bir araya gelmemiz. Dün bir arkadaşımın bana gönderdiği resmi koyuyorum sansürledim ( Sansürlemeye çalıştım daha doğrusu :) ) Suç mu işledim bilemiyorum bu resimi koymakta eğerki öyleyse kaldırılabilir. Bu uygulamayı birçok kişi birçok forumdaşına arkadaşına yaptı isim isim vermeye gerek yok forumda konuları var zaten dostluğumuz daim olsun diyorum sadece.

3R5z90.png

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
Biz bir aileyiz bunu hepimiz biliyoruz farkımız ise hiçbir amaç güdülmeden sadece muhabbet ve dostluk için bir araya gelmemiz. Dün bir arkadaşımın bana gönderdiği resmi koyuyorum sansürledim ( Sansürlemeye çalıştım daha doğrusu :) ) Suç mu işledim bilemiyorum bu resimi koymakta eğerki öyleyse kaldırılabilir. Bu uygulamayı birçok kişi birçok forumdaşına arkadaşına yaptı isim isim vermeye gerek yok forumda konuları var zaten dostluğumuz daim olsun diyorum sadece.

3R5z90.png

Valla tek söyleyebileceğim adamsın kardeşim. Gidip bilgi veya becerini arkadaşlarının üzerinden kar yapma gayretiyle değil sadece iyi niyet ve dostlukla insanlara sunuyorsun ya, bence bundan daha kıymetli birşey yok. Zaten bu forumun var oluş amacı ve sürekliliği senin bu gösterdiğin tarz iyi niyetlerin üzerine kurulu.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Valla tek söyleyebileceğim adamsın kardeşim. Gidip bilgi veya becerini arkadaşlarının üzerinden kar yapma gayretiyle değil sadece iyi niyet ve dostlukla insanlara sunuyorsun ya, bence bundan daha kıymetli birşey yok. Zaten bu forumun var oluş amacı ve sürekliliği senin bu gösterdiğin tarz iyi niyetlerin üzerine kurulu.
Ben kendim için koymadım abi bunu bende Madmax den öğrendim aynı şeyi oda bana bundan aylar öncesinde yaptı ne kadar mutlu olmuştum hiç unutmuyorum  :) teşekkür ederim forumda birçok kişi bir başkasına yaptı

Led 2 adet = 1TL
Kablo 2 metre = 1TL
Direnç 2 adet =50 Kuruş
Ara toplam = 2,5 TL
Z Raporu = Yok

50 TL tamamen ticariamaç için bir araya gelmek iyiki varsınız iyiki bu forumdayım.

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

m34444 m34444 m34444

ozankaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bir kez daha bana çok doğru bir foruma uye olduğumu ve gercekten aile gibi oldugumuzu gösterdiğiniz için teşekkür ederim

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
Ben kendim için koymadım abi bunu bende Madmax den öğrendim aynı şeyi oda bana bundan aylar öncesinde yaptı ne kadar mutlu olmuştum hiç unutmuyorum  :) teşekkür ederim forumda birçok kişi bir başkasına yaptı

Led 2 adet = 1TL
Kablo 2 metre = 1TL
Direnç 2 adet =50 Kuruş
Ara toplam = 2,5 TL
Z Raporu = Yok

50 TL tamamen ticariamaç için bir araya gelmek iyiki varsınız iyiki bu forumdayım.

special_Yeah special_Yeah special_Yeah