21-22 Aralık 2013 İzmir Buluşması

İzmir Buluşması'nı hangi gün yapmak istersiniz?

• 21 Aralık 2013 Cumartesi

Oy: 4 44.4%
  • 22 Aralık 2013 Pazar

Oy: 5 55.6%

• Kullanılan toplam oy
    9

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 21-22 Aralık 2013 İzmir Buluşması

GNSpower link' Alıntı:
Gelme olasılığını hesaplarsak %50 için 2 çayın karesi eşittir zıkkımın kökü +1 çıkıyor. Yani geliyorsun kabul ediyorum.

Allah sana da 2 çocuk nasip etsin, sonra görüşürüz. Mutlu ol yiter.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Allah sana da 2 çocuk nasip etsin, sonra görüşürüz. Mutlu ol yiter.

Çocukları kalkan yapmak he?

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

Doğan geçen de yazışmıştık bu ay çok zor, Tolga nın da dediği gibi çocuk x bez masrafının kare kökü = benzin parasının bitmesi :) ,tabi çocuk olmayınca sana bu denklem anlamsız geliyor ama sana kısaca anlıyacağın şekilde anlatayım evde iki tane AS şanzımanlı benzinli astra varmış gibi düşün :D

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
Doğan geçen de yazışmıştık bu ay çok zor, Tolga nın da dediği gibi çocuk x bez masrafının kare kökü = benzin parasının bitmesi :) ,tabi çocuk olmayınca sana bu denklem anlamsız geliyor ama sana kısaca anlıyacağın şekilde anlatayım evde iki tane AS şanzımanlı benzinli astra varmış gibi düşün :D

Bir çocuk bir Active Select diyorsun yani. (:)

Hmm. Aniden çocuk yapma isteğimde dramatik bir azalma oldu. (:)

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Bir çocuk bir Active Select diyorsun yani. (:)

Hmm. Aniden çocuk yapma isteğimde dramatik bir azalma oldu. (:)
eee bi tane yapta gör ilk önce beşiği ,arabası puseti ilk kıyafetleri vs ki burada hanım ne isterse o oluyo ki ben mağzaya girince bi pufa çöktüm kaldım hanım yanına bir mağza görevlisi ve o görevlinin elinde bir defterle üç katlı mağazayı gezdi ki bir geldi üç yaprak dolmuş siparişleri ile tabi bana sadece cüzdanı çıkartıp kuzu kuzu ödeme yapmak kaldı ,astranın arka koltuklar yatırıldı ve tavana kadar herşey zorla sığdı öyleki ben koltuğumu iyice öne alıp kullanmak zorunda kaldım,tabi bunun doğumu falanı filanı daha yok :D

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
eee bi tane yapta gör ilk önce beşiği ,arabası puseti ilk kıyafetleri vs ki burada hanım ne isterse o oluyo ki ben mağzaya girince bi pufa çöktüm kaldım hanım yanına bir mağza görevlisi ve o görevlinin elinde bir defterle üç katlı mağazayı gezdi ki bir geldi üç yaprak dolmuş siparişleri ile tabi bana sadece cüzdanı çıkartıp kuzu kuzu ödeme yapmak kaldı ,astranın arka koltuklar yatırıldı ve tavana kadar herşey zorla sığdı öyleki ben koltuğumu iyice öne alıp kullanmak zorunda kaldım,tabi bunun doğumu falanı filanı daha yok :D

Yani diyorsun ki çocuk mu yapacaksın, önce git Passat Variant al, sonra servetini yine biriktir ve gözlerini kapa. (:)

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Yani diyorsun ki çocuk mu yapacaksın, önce git Passat Variant al, sonra servetini yine biriktir ve gözlerini kapa. (:)
doğan varıant ufak kalır bence zafıradan aşağısı kurtarmas bendede ıkı tane kız var astranın bagajı yetmıyor :D

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
vala yeri geliyo st bir aracın bagajı bile yetersiz kalıyor eşya için :) birde gözlerini kapatıp cüzdanı açıkta hanımın yakınında bırakmak gerekiyor :D

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

CALİBRA BG link' Alıntı:
doğan varıant ufak kalır bence zafıradan aşağısı kurtarmas bendede ıkı tane kız var astranın bagajı yetmıyor :D

Ticariye geçeyim o zaman ben Sinan. (:)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
vala yeri geliyo st bir aracın bagajı bile yetersiz kalıyor eşya için :) birde gözlerini kapatıp cüzdanı açıkta hanımın yakınında bırakmak gerekiyor :D

Cüzdanını yavaşça yere bırak ve ellerin havada geri geri mağazadan çık. Arabada beni bekle! ((:)