2016 Opel Astra ilk kez görüntülendi.

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2016 Opel Astra ilk kez görüntülendi.

güzel haber autobild.de de izlediğim videoda aracın üzerinde komple cam tavan var... nihayet sunrooftan kurtulacağız...

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Saint2 link' Alıntı:
Bence aptalca bir yorum olmuş...
Çünkü her ne kadar biz tam olarak görmesek de Astra yenilendi. Sadece 2016 olana kadar piyasaya sürülmüş değil.
Dediğiniz gibi her ne kadar dışında ciddi bir değişiklik göze çarpmıyorsa da içinde ciddi değişiklikler var.
Sevgiler
Biraz ağır bir yorum ve cevaplama olmuş, herkesin fikrine saygı göstermek lazım, herkesin kendimiz gibi düşünmesini bekleyemeyiz. Doğru tek değil, kişiden kişiye fark göstermesi son derece mümkün.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Saint2 link' Alıntı:
Bence aptalca bir yorum olmuş...
Çünkü her ne kadar biz tam olarak görmesek de Astra yenilendi. Sadece 2016 olana kadar piyasaya sürülmüş değil.
Dediğiniz gibi her ne kadar dışında ciddi bir değişiklik göze çarpmıyorsa da içinde ciddi değişiklikler var.
Sevgiler

Yorumunuzu hayretle okudum, bence alıntı yaptığınız arkadaşa saygısızlık yapmışsınız ve bir özür borçlusunuz.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Yorumunuzu hayretle okudum, bence alıntı yaptığınız arkadaşa saygısızlık yapmışsınız ve bir özür borçlusunuz.

֖zdemir bir daha okudum arkadaş aslında yorumu kastetmiş yani alıntıyı paylaşan arkadaş ile ilgili bir durum yok.  :)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
֖zdemir bir daha okudum arkadaş aslında yorumu kastetmiş yani alıntıyı paylaşan arkadaş ile ilgili bir durum yok.  :)

֖mür evet tekrar dikkatli okuyunca arkadaş ile ilgili olmadığını anladım ancak böyle kelimeler kullanırken önünü arkasını iyi doldurup net vurgulamak lazım zira yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebiliyor, en azından arkadaşın ne vurgulamak istediğini anladığımız iyi oldu :)

sksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:

evet sıkıntı yok arkadaslar hassas dusunenler icin tesekurler :)
bu arada yeni corsa fransa'da tanıtıldı gectigimiz gunlerde.  galiba onun biraz sisirilmis ve uzatilmis hali olacak astra

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sksk link' Alıntı:
bu arada yeni corsa fransa'da tanıtıldı gectigimiz gunlerde.  galiba onun biraz sisirilmis ve uzatilmis hali olacak astra
Sence yoksa bize bir şey demek düşmez.

saint2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sksk link' Alıntı:
bu arada yeni corsa fransa'da tanıtıldı gectigimiz gunlerde.  galiba onun biraz sisirilmis ve uzatilmis hali olacak astra

֖ncelikle içimde kalmasın... Yanlış anlaşılma için özür dilerim. Tabii ki sözlerim size karşı değildi. Siz bir yorumu aktarmışsınız, kim size birşey diyebilir ki ??
Sevgiler.

saint2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim, cep telefonları için bir teorim var. O da, istisnalar hariç (Iphone 5S-Iphone6 gibi) bir sonraki modelin, bir öncekini sattırıp yenisini almaya gerektirecek kadar yenilik içermediği şeklinde. En az 2 model geçince yenisini satın almanın anlamı oluyor gibime geliyor. VW'a dikkat ederseniz, eğer otomobillerle ciddi olarak ilgilenmiyorsanız ve gözünüz modernleşen çizgiyi algılamakta çok yeterli değilse, özellikle dıştan baktığınızda hangi kasanın yeni olduğunu farketmenizin zor olduğunu düşünüyorum. VW bu şekilde, hem satış rakamlarıyla hem de bu taktikle en karlı otomobil fabrikası haline geldi.
Zannederim, artık otomobil sektöründe Don Kişotlar olmayacak. Büyük markalar, makyajdan hallice değişikliklerle yeni modellerini sunacaklar.
Saygılar.