2014 corsa

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tha94

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son çıkan fiestayla ortak bir özellikleri olacak gibi, eskisinin yerini asla tutamayacak

headuser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence sadece öne bi kaplamayla çikmaz . önde illaki bi makyaj bişey olmasi gerekiyor farlarda bi led yada farkli bişeyler .

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu bana daha çok 2012-2013 model kasasının tanıtımı gibi geldi videoyu dikkatli izlerseniz benim aracın ön kısmı ile bunun ön kısmı hemen hemen benziyor ön farlar tıpatıp aynısı zaten bence bu 2014 corsa değil . Ayrıyetten şu arka tasarım artık değişmeli bence , iç göğüs tamamen baştan yazılmalı , corsa artık bir bayan arabası olmaktan çıkıp birazcık erkeğede hitap etmeli !

Saygılar

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
makyajlı kasa corsa bu ya. 2014 corsa baştan sona değişecek. tahminimce küçük astra olacak...

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen arkadaşlar bu makyajlu corsa tanıtımı... opel satış mdüürnden aldığım bilgi yaza doğru küçük astra geliyor çok sportif olacak dediğydi.. bu yıl bile bizim corsalar kendi segmentinde iyi bir satış rakamı elde etti küçük astra çıkarırlarsa segmentinde tek olur

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
küçük astramı ? Astranın içi zaten classic astraya göre küçük desene o zaman corsalar dahada beter küçülecek , peki ya bizim gibi 1.90 'dan uzun boya sahip olanlar ne yapacak ??

Aynur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu bana daha çok 2012-2013 model kasasının tanıtımı gibi geldi videoyu dikkatli izlerseniz benim aracın ön kısmı ile bunun ön kısmı hemen hemen benziyor ön farlar tıpatıp aynısı zaten bence bu 2014 corsa değil . Ayrıyetten şu arka tasarım artık değişmeli bence , iç göğüs tamamen baştan yazılmalı , corsa artık bir bayan arabası olmaktan çıkıp birazcık erkeğede hitap etmeli !

Saygılar

Çok ayıp çokkkk ne yani biz satalım mı ? :(